Sancı geliyor 😩😣😬

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sümeyraaa🤍 tarafından oluşturulan Sancı geliyor 😩😣😬 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,424 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sancı geliyor 😩😣😬
Konbuyu başlatan Sümeyraaa🤍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Ben sancim gelsin diye her aksam yuruyus yapiyorum egzersiz yapiyorum canm 39+1 olduk hala tik yok
40 hafta doğsun istiyorum bende 12 gün kaldı ama ne kadar geç gelse o kadar iyi benim için inşallah sende kazasız belasız kucağına alırsın bebisini🤲🤲🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

O zmn yalanci sancidir o canim benimde bi kac defa oyle oldu ama durdu simdi hic bsy yok
Ya aynen bende öyle düşündüm ama izaninca öyle bir sancı giriyor ki ahaa şimdi doğuracam diyorum😂

O zmn yalanci sancidir o canim benimde bi kac defa oyle oldu ama durdu simdi hic bsy yok
Ya aynen bende öyle düşündüm ama uzaninca öyle bir sancı giriyor ki ahaa şimdi doğuracam diyorum😂

Ya aynen bende öyle düşündüm ama uz
Nasılsın kuzum?
Şimdi iyiyim ama az önce yine başladı
aninca öyle bir sancı giriyor ki ahaa şimdi doğuracam diyorum😂

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Benimde aynı canım ben kendini şişiriyor ya elime vazelin alıp oraya sürüyor masaj yapar gibi sakın doğma o kadar özel gün ayarladım doktorla konuştuk sakın doğma bi kaç gün bekle diyorum geçiyor tavsiye ederim canım 💕
😂😂😂Yeminlen aynısını yaptım akşam dedim kızım gelme ne olur ondan sonra durdu gerçekten 😂😂😂

Benimde 7 gun kaldi bende 40 geçmesin istiyorum allah korusun sezaryan olmak istemiyorum . amin canm saol ya insallah sende saglikla kucagina alirsin
İnşallah normal doğum yaparsın en güzeli sağlıklısı 😇

Merve21

Kayıtlı Üye
rank
😂😂😂Yeminlen aynısını yaptım akşam dedim kızım gelme ne olur ondan sonra durdu gerçekten 😂😂😂

İnşallah normal doğum yaparsın en güzeli sağlıklısı 😇
Aynen canim insan ölüp tekrar diriliyor ama o anliktir en azindan sezaryan olsam bana bakacak kimse yok 2 cocukla perisan olurum bide normal en azindan hemen ayaklaniyosun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar