Sorum var Sancım var ama açılmam yok

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilek4747 tarafından oluşturulan Sancım var ama açılmam yok başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,785 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sancım var ama açılmam yok
Konbuyu başlatan Dilek4747
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Sancın gelince çömel yere ve hurma yiyorlarmış sıcak suyla yıkanıyorlar bilmiyorum ki Allah'ım kolaylık versin sana canım inşallah
Hurma tüketiyorum ama çömelme hareketleri falan yapamıyorum bebeğim aşağıya çok baksı yapıyor ve kemiklerimin arasındaymış gibi hissediyorum sıcak duş yaptım biraz önce bakalım bizi ne bekliyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim benimde acilmam olmadi saatlerce sancı çektim ve artık halim kalmamisti sancı çekecek sezeryan oldum ben yerlere yatiuordum sancı dann cok şiddetliydi ama açılmadı
Ayy cnm ven o sancılara razıyım rabbim beni sezeryana muhtaç etmesin çok korkuyorum sezeryandan 😐

Aha sicak su bence iyi gelir
Ayn cnm sıcak su iyi deniyorum da bakalım ne olucak sıcak duş yürüyüş ve hurma deniyorum inş olumlu sonuç olur ☺️

Bol bol yürüyüş yap merdiven çık yerleri elle sil hurma tüket kuzum
Kaç haftalıktin
38+1günlüğüm kuşum şuan acile geldim nsteye aldılar sancım çıktı iki saat yürü dediler sora tekrar sancıya bakıcaklar ona göre doğumu başlatırlar herhalde

Bol bol yürüyüş yap merdiven çık yerleri elle sil hurma tüket kuzum
Kaç haftalıktin
38+1günlüğüm kuşum şuan acile geldim nsteye aldılar sancım çıktı iki saat yürü dediler sora tekrar sancıya bakıcaklar ona göre doğumu başlatırlar herhalde

Son düzenleme:

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Hurma tüketiyorum ama çömelme hareketleri falan yapamıyorum bebeğim aşağıya çok baksı yapıyor ve kemiklerimin arasındaymış gibi hissediyorum sıcak duş yaptım biraz önce bakalım bizi ne bekliyor

Ayy cnm ven o sancılara razıyım rabbim beni sezeryana muhtaç etmesin çok korkuyorum sezeryandan 😐

Ayn cnm sıcak su iyi deniyorum da bakalım ne olucak sıcak duş yürüyüş ve hurma deniyorum inş olumlu sonuç olur ☺️

Hayırlı haberlerle inşallah kuzum

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Mrb kızlar benim pazartesi günü sancım falan biraz başladı ertesi gün biraz daha şiddetlendi acile gittim ağrı kesici falan yaptılar ama sancılarım dinmedi beni nsteye aldılar sancı yüksek çıktı ama açılma yok dedi doktor yatış istediler reddettim evde şuan deli gibi sancı çekiyorum ama açılma yok doktor bol yürüyüş yap dedi yapıyorumda ama açılma olması için önereceğiniz başka bişey varmı ☺️
Cnm sana tavsiyem bol yürüyüş yap ve spaut hareketleri yap bacakların açmaya çalış açılman olur saatlerce yap ama sakın erkenden gitme mahv ederler seni

Eve geldim balım açılma yokmuş suni istedim doktor hiç açılma yok kendini baya yorarsın dedi bol bol yürü sıcak duş hurma tüket dedi doktorda yapıyorum da bakalım
Kendi sancini çek sakın saatlerce suni sancı yeme ilk dogumun mu cnm ? Sakın öyle bı hata yapma berbat suni sancı

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Cnm sana tavsiyem bol yürüyüş yap ve spaut hareketleri yap bacakların açmaya çalış açılman olur saatlerce yap ama sakın erkenden gitme mahv ederler seni

Kendi sancini çek sakın saatlerce suni sancı yeme ilk dogumun mu cnm ? Sakın öyle bı hata yapma berbat suni sancı
Aynn cnm yürüyüş çok tavsiye etti doktor oradaki temizlikçi kadın suni istediğimi duydu doktor yanımdan ayrılınca kadın dedi sakın suni isteme seni mahvederler perişan ederler bende korktum git sancın evde çek çek dediler baya rahatladım herkes bana kendini oradaki doktor ve ebelere bırakma diyip duruyorlardı

Anladım kuzum hayırlısi inşallah
Amin kuşum Amin

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Aynn cnm yürüyüş çok tavsiye etti doktor oradaki temizlikçi kadın suni istediğimi duydu doktor yanımdan ayrılınca kadın dedi sakın suni isteme seni mahvederler perişan ederler bende korktum git sancın evde çek çek dediler baya rahatladım herkes bana kendini oradaki doktor ve ebelere bırakma diyip duruyorlardı

Amin kuşum Amin
Ben dün suni yedim ya artık i konuda da tecrübeliyim çok zor ama tabi açılma yoksa nimettir açılmaya .. ama acısı çok kötü

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank

Amin kuşum Amin
❤️🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar