Sorum var Sancım var ama açılmam yok

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilek4747 tarafından oluşturulan Sancım var ama açılmam yok başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,788 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sancım var ama açılmam yok
Konbuyu başlatan Dilek4747
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Seninde ilk doğum mu kuzum vallahi zor kolay diyeni duymadim resmen can çekişiyor insan
Yok cnm ilk değil ama ilk gebelik çok iyi geçti sabah sancılarım başladı akşama doğru doğum yaptım bile, evt hiç bişey kolay değil ama ben 9 gündür sancı çekiyorum ve açılma yok diyorlar ve gün geçtikçe sancı miktarı çoğalıyor ben oğlumda ki gibi bi doğum bekliyordum ama bu paşam beni yordu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Seninde ilk doğum mu kuzum vallahi zor kolay diyeni duymadim resmen can çekişiyor insan
Ee kuşum senin durumun nasıl toparlandın mı biraz yeni doğum yapmıştın ya prenses nasıl inş ağlayan Bi bebiş değildir

Ee kuşum senin durumun nasıl toparlandın mı biraz yeni doğum yapmıştın ya prenses nasıl inş ağlayan Bi bebiş değildir

Son düzenleme:

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Yok cnm ilk değil ama ilk gebelik çok iyi geçti sabah sancılarım başladı akşama doğru doğum yaptım bile, evt hiç bişey kolay değil ama ben 9 gündür sancı çekiyorum ve açılma yok diyorlar ve gün geçtikçe sancı miktarı çoğalıyor ben oğlumda ki gibi bi doğum bekliyordum ama bu paşam beni yordu

Cnm ya kıyamam sana ilk doğum normalde zor olur ben baya zorlandım sıfır açılma ile gittim baya zordu.. umarım senin açılman olur sürekli oturup kalk hareket yap evde .. beniim dikişler beni zorluyor cnm bebeğimde baya huysuz bakalım atlatacaz insalh ☺️

Tüm sayfalar yüklendi.