Sancım var ama düzenli değil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kudo Sedo Ela'M tarafından oluşturulan Sancım var ama düzenli değil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,406 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sancım var ama düzenli değil
Konbuyu başlatan Kudo Sedo Ela'M
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kudo Sedo Ela'M

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
peki dünden beri kanli sumuksu akintilarim kesilmek bilmedi o neden olabilir. hani nisan filan degil. cunki nisanim 1 hafta once dustu zaten ama bu baska bsy
Canım gebelik boyunca olan beyaz akıntı var ya rahim ağzını kapatmak için geliyor o enfeksiyon vs şeyler bebeğe geçmesin diye kapalı kalıyor doğuma kadar doğum yaklaştıkça o akıyor açılıyor, inceliyor rahim ağzı odur gelen büyük ihtimalle

Kudo Sedo Ela'M

Kayıtlı Üye
rank
Canım gebelik boyunca olan beyaz akıntı var ya rahim ağzını kapatmak için geliyor o enfeksiyon vs şeyler bebeğe geçmesin diye kapalı kalıyor doğuma kadar doğum yaklaştıkça o akıyor açılıyor, inceliyor rahim ağzı odur gelen büyük ihtimalle
biliyorum da bu nisan gibi koyu kahwe renkli bsy degil. afedersin taze kanli bi akinti

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
biliyorum da bu nisan gibi koyu kahwe renkli bsy degil. afedersin taze kanli bi akinti
Kanlıysa normal değil canım ben sümüksü beyaz akıntı anladım. Benim dediğimde nişan değil o biriken beyaz sümüksü yapı akıyor doğum öncesi. Acaba dün alttan muayene olduğu için mi kanlı geliyor ki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kanama varsa bi git canım bekleme ne olur ne olmaz

Kudo Sedo Ela'M

Kayıtlı Üye
rank
Kanlıysa normal değil canım ben sümüksü beyaz akıntı anladım. Benim dediğimde nişan değil o biriken beyaz sümüksü yapı akıyor doğum öncesi. Acaba dün alttan muayene olduğu için mi kanlı geliyor ki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kanama varsa bi git canım bekleme ne olur ne olmaz
bende belki muayenedendir die dusundum ama acaba bu kadar yogun bisekilde gelir mi onu bilemedim. bide dunden beri kesilmedi yani

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar