Sorum var Sancım var ama ne sancısı anlayamadım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anneyavrusu tarafından oluşturulan Sancım var ama ne sancısı anlayamadım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 763 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sancım var ama ne sancısı anlayamadım
Konbuyu başlatan Anneyavrusu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Didem ikra

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
9 cm açılana kadar çok sancı çektin mi peki :/
Kuzun her gebelik kendine has burada ben sadece kendimi anlatabilirim sana hiç kimse bir başkasına referans değil yani ama yine de bilmek istiyorsan ben hastaneye yatış verildiğinde öğlene geliyordu saat 3 cm ile yattım. Gece 12 ye kadar 5 cm bile. Göremedim 5 cm e geldiğinde bi anda oldu açılmam 01:10 da kucağıma aldım. Doğumhaneye gidene kadar çok çektim ama doğumum çok kolay geçti ebem çok iyiydi 17 dk da doğurdum içeride

Gizem sonmez

Kayıtlı Üye
rank
Hastanedeyim İlk gebelik için yeterli değil sancıların dedi , 1 cm açıklık varmış sadece , sancılarının 2 dk ya düşmesi lazım dedi aktif doğum için , nst de az az çıktı sancı 2 saat daha bekle sonra tekrar bakalım dedi , bekliyorum bakalım .
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ara ara geliyo sancım , ama bu yetersiz diyo doktor

Normal mi sezaryen mi , nasıl ilerledi peki sancı vs. Kaç saatte açılman oldu , ilk doğum muydu, ay ne çok sordum , kafamda onlarca soru , bide kendi doktorum da yok nöbetçi doktora göründüm , onun tedirginliği 😶
Normal yaptim canim özelde 2 saat suni sanci verdiler acilma olmasi icin ilk dogumumdu kendi doktorun olmasi daha iyi oluyo tabide sen yinede panik yapma sakin ol

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Hastanedeyim İlk gebelik için yeterli değil sancıların dedi , 1 cm açıklık varmış sadece , sancılarının 2 dk ya düşmesi lazım dedi aktif doğum için , nst de az az çıktı sancı 2 saat daha bekle sonra tekrar bakalım dedi , bekliyorum bakalım .

Normal mi sezaryen mi , nasıl ilerledi peki sancı vs. Kaç saatte açılman oldu , ilk doğum muydu, ay ne çok sordum , kafamda onlarca soru , bide kendi doktorum da yok nöbetçi doktora göründüm , onun tedirginliği 😶
Hadi hayırlısı canım. Sağlıkla hayırlısıyla kavuşun inşallah 🤲❤️

Didem ikra

Kayıtlı Üye
rank
Sabah 5 den beri ayaktayım aralıklarla geliyo gidiyo , afedersiniz tuvaletimi yapamıyomuşum gibi de hissediyorum , ama tuvalete de çıktım birkaç kez aslında . İlk kez böyle oluyo , 39+5 haftalığım . Aralıkları şu şekilde :

6.34 10 saniye
6.46 10 saniye
7.00 30 saniye
7.08 30 saniye
7.16 70 saniye
7.32 30 saniy7.39 45 saniye
7.46 40 saniye
7.53 70 saniye

8.26 20 saniye
8.50 60 saniye
9.15 60 san