Sanırım doğuruyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Buket.tncl tarafından oluşturulan Sanırım doğuruyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,905 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sanırım doğuruyorum
Konbuyu başlatan Buket.tncl
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan S♥️E💙

Buket.tncl

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 39+2 haftalığım son 1 saattir belimden vuran bi ağrı var bebekte bayağı hareketli doğum sancısı mıdır acaba

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 39+2 haftalığım son 1 saattir belimden vuran bi ağrı var bebekte bayağı hareketli doğum sancısı mıdır acaba
Canım ağrılar hiç geçmez ama belli aralıklarla şiddeti artıp azalıyorsa ve daha da artıyorsa sürekli, doğum olabilir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doğum başladığı zaman bebekte toplanıyor çok hareket etmez diye hatırlıyorum ama çokta emin olamadım canım sağlıkla alırsın kucağına inşallah 🙏🥰

Buket.tncl

Kayıtlı Üye
rank
Canım ağrılar hiç geçmez ama belli aralıklarla şiddeti artıp azalıyorsa ve daha da artıyorsa sürekli, doğum olabilir

Doğum başladığı zaman bebekte toplanıyor çok hareket etmez diye hatırlıyorum ama çokta emin olamadım canım sağlıkla alırsın kucağına inşallah 🙏🥰
Geçmiyor evet hafif hafif yoğunlaşıyor ama bebeği hala yukarıda hissediyorum. Benim bebek makat geliş ondan mıdır acaba

Allah yardımcın olsun canım muhakkak doktora git o birşey söyler hazirsin veya değilsin diye
Erkenden gitmek istemiyorum suyum gelmedi bu sefer hastanede vakit geçirmek daha zor oluyormuş

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiyor evet hafif hafif yoğunlaşıyor ama bebeği hala yukarıda hissediyorum. Benim bebek makat geliş ondan mıdır acaba
Olabilir canım sancının sıklaşmasını beklemene gerek yok o zaman senin 🙄 bebek tersse sezaryen olur zaten git istersen bi acile, doğum anında dönen bebekler de oluyor sancıyla beraber bilemedim ama git istersen bi

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım bebek olurda dönerse doğuma Dr girmiyor devlette zaten ebeler yapıyor, ama sezaryen olacaksa mecbur Dr girer tabi neden endişe ediyorsun ki doğum başladıysa bebekte tersse sıkıntı olabilir gitmende fayda var bence

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar