Sorum var Şeker testi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 🐣AseL'in AnnEsi🤰 tarafından oluşturulan Şeker testi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,229 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Şeker testi
Konbuyu başlatan 🐣AseL'in AnnEsi🤰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar yarın şeker testine gidicem de ac tok fark ediyor mu
Evet ediyor canım bana doktorum gece saat 12 den sonra hiç bir şey yeme tamamen aç olman lazım demişti saat 9 gibi gel dedi gece 12 den öğlen 12 ye kadar aç kalmıştım ve susuz 🥺🥺

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Cnm ya bana bişey demedi napmam lazim
Benim bildiğim kadarı ile aç olman lazım canım hatta ilk kan vereceğin saat ile açlık saatinin arasında 12 saat olması gerekiyor doktorum bana aynne böyle demişti o yüzden saat 9 gibi yemek yemiştim saat 12 ye kadar sadece su içtim 12 den sonra suda içmemiştim . Doktorunu arayıp sor istersen

🐣AseL'in AnnEsi🤰

Kayıtlı Üye
rank
Benim bildiğim kadarı ile aç olman lazım canım hatta ilk kan vereceğin saat ile açlık saatinin arasında 12 saat olması gerekiyor doktorum bana aynne böyle demişti o yüzden saat 9 gibi yemek yemiştim saat 12 ye kadar sadece su içtim 12 den sonra suda içmemiştim . Doktorunu arayıp sor istersen
Tmm cnm saol😍💋💋😍

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende aynı yöntemle test yaptirdim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar