Sorum var Şeker testi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 🐣AseL'in AnnEsi🤰 tarafından oluşturulan Şeker testi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,249 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Şeker testi
Konbuyu başlatan 🐣AseL'in AnnEsi🤰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Kızlar yarın şeker testine gidicem de ac tok fark ediyor mu
Fark ediyor canım aç gitmen Lazım hiç bişey yiyip içmeden ilk önce bu şekilde kan alıyorlar 1 saat sonrada şekerli su içirip bidaha alıyorlar ama o şekerli su içini bayıyırmuş insanın dikkat et yanına bişeyler al o yüzden hemen yemelik bulantı iç bayması yapıyor dedi bana doktorum bende yaptıracağım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Fark ediyor canım aç gitmen Lazım hiç bişey yiyip içmeden ilk önce bu şekilde kan alıyorlar 1 saat sonrada şekerli su içirip bidaha alıyorlar ama o şekerli su içini bayıyırmuş insanın dikkat et yanına bişeyler al o yüzden hemen yemelik bulantı iç bayması yapıyor dedi bana doktorum bende yaptıracağım
Bir de tek gitmeyin canım yanınızda biri olsun bayılma derecesine geliyor insan bazen vücudu kaldırmayınca ınşallah sonuçlarınızı temiz çıkar 🤲🏻

CerenEla

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar yarın şeker testine gidicem de ac tok fark ediyor mu
Farkediyor. Hatta onlar sana kağıt vermesi lazım . Hangi şartlar gerektiği. Saat 12 den sonra bişey yememistim. Sabah 8 de başlamıştık şeker yuklemesine 11 buçuk gibi bitmişti. O saate kadar bişey yiyememistim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar