Sorum var Şeker testi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 🐣AseL'in AnnEsi🤰 tarafından oluşturulan Şeker testi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,243 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Şeker testi
Konbuyu başlatan 🐣AseL'in AnnEsi🤰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Mnengizek

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar yarın şeker testine gidicem de ac tok fark ediyor mu
Bende ac gitmiştim genelde ac karnina daha iyi sonuc aliniyo ac gidebilirsin bende gebelik şekeri cikti 2. Gebeligim iki defa yapildi şeker yüklemesi birinde bir kere 50 gr diğerinde 100 gr 3 saat arayla bakildi şuan insulun kullaniyorum diyet yapiyorum Allah herkese şifa versin kimseyede vermesin bunu zor bir durum 🤦 ihmal edilmemesi gerek bence senin ve bebeginin sağlığı için.

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim iyki varsınız vallahi bugün kontetlere gittim doktora randevu zor buldum 13.45 e şeker testi için sabah gitmem gerekiyor doktor 20 Mayıs'a gün verdi sabah 10.30 zor buldum randevu sizce gece 12 den sonra bişey yemesem olur mu sabaha kdr
Cnm gece 10 dan sonra bir şey yeme ve içme giderken de bir şey içme ben öyle yapmıştım.. 12 saaat öncesinden aç gitmen gerekiyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim iyki varsınız vallahi bugün kontetlere gittim doktora randevu zor buldum 13.45 e şeker testi için sabah gitmem gerekiyor doktor 20 Mayıs'a gün verdi sabah 10.30 zor buldum randevu sizce gece 12 den sonra bişey yemesem olur mu sabaha kdr
Olur kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar