Şeker yüklemesi yapıldığında normal kaç olması gerekir

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde DERYA GÜNEŞ tarafından oluşturulan Şeker yüklemesi yapıldığında normal kaç olması gerekir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 764 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Şeker yüklemesi yapıldığında normal kaç olması gerekir
Konbuyu başlatan DERYA GÜNEŞ
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

DERYA GÜNEŞ

Kayıtlı Üye
rank
Sevgili anne adayları size sorum şu dün ben seker yüklemesi yapıldı ve ilk yapılan 87 ikinci yapılan 96 üçüncü de yapılan 76 cikmis sonucu iyimi bu sonuclar dün benden 1 saat arayla 3 sefer kan aldilar

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Sevgili anne adayları size sorum şu dün ben seker yüklemesi yapıldı ve ilk yapılan 87 ikinci yapılan 96 üçüncü de yapılan 76 cikmis sonucu iyimi bu sonuclar dün benden 1 saat arayla 3 sefer kan aldilar
İyi çıkmış canım sonuçların açlığın yani ilk yapılanın 95i geçmemesi gerekiyor diye biliyorum diğerleri de 130 mu 140 mı neydi altında olunca normal oluyor seninde normal yani
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Drun bakmadı mı sonucuna canım

DERYA GÜNEŞ

Kayıtlı Üye
rank
İyi çıkmış canım sonuçların açlığın yani ilk yapılanın 95i geçmemesi gerekiyor diye biliyorum diğerleri de 130 mu 140 mı neydi altında olunca normal oluyor seninde normal yani
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Drun bakmadı mı sonucuna canım
Bakmadı inşallah yarın gidicem göstermeye dua edin bana kötü birsey çıkmasın detayli utrasyon da çekildi onuda gostericem

Tüm sayfalar yüklendi.