Şeker yuklemesi yaptiran varmi annisler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fatma nisa tarafından oluşturulan Şeker yuklemesi yaptiran varmi annisler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,976 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Şeker yuklemesi yaptiran varmi annisler
Konbuyu başlatan Fatma nisa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatma nisa

Kocayekspr

Kayıtlı Üye
rank
Şeker yüklemesi hakkında bilgisi olan yaptıran varmı 22 haftadayim
Valla o kadaf çok araştırdım ki yaptırmamaya karar vermistim evde kendim ölcecektim sağolsun doktorum da hem açlık hem tokluk bakti ve gerek duymadı bazı doktorlar önermiyor yani araştırıp videolarını izleyebilirsiniz 2 baklava dilimine eşit denilen içecek maalesef işlenmemiş şeker olduğu için plasentaya zarar verme ihtimali olabiliyormuş ama yaptırıp bı zarar görmeyen de var tabi ki en mantıklısı açlık ve tokluk baktırmak eğer yüksek çıkarsa ona göre bı yol izler doktorunuz

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Ben önceki iki gebeliğimde yaptırdım Dr gerek duyarsa bunda da yaptırırım zararlı bişey değil şekerli su içiyorsun sadece 1 saat arayla 2 3 kere kan veriyorsun yanlış hatırlamıyorsam açken şekerli sudan sonra bide emin değilim ama tokken galiba 5 sene önce yaptırmıştım tam aklıma gelmedi ama zararsız ve önemli bi konu Dr önerdiyse yapılmalı bence

Tuana

Kayıtlı Üye
rank
Ben 3 cocugumda yaptim simdi 4. Hamileyim bundada yaptim hic bir tehlikesi yok cnm aksine varsa bir problem ortaya cikar ben yurtdisinda yasiyorum turkiyede nasil yapiliyo bilmiyorum turkiyedekiler hep soruyo bunu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

En iyisi valla Allah'a emanet et Allah büyüktür
Oyle olurmu ya benim Arkadasta cikti seker dogum yapana kadar kontrol altina aldilar neden turkiyedekiler bu kadar korkuyoki bu testen anlamdim gercekten ben 4 cocugumdad yaptirmistim.canim benim sen tedbir alacaksin tabiki taktir Allahtan

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.