Sorum var Selam annisler 14 haftalık olduk biz çok biz düşüncelerinize ihtiyacım var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Didem ikra tarafından oluşturulan Selam annisler 14 haftalık olduk biz çok biz düşüncelerinize ihtiyacım var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 471 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Selam annisler 14 haftalık olduk biz çok biz düşüncelerinize ihtiyacım var
Konbuyu başlatan Didem ikra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Didem ikra

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
canim gunah olmaz korkma ekonomi berbat zaten bebek dogana fiyatlar cok kalkar simdiden almakda iyi yapmisin
Kız urazın beşiği vardı ya 7 farklı çeşide giriyodu ben onu söküp uraza masa sandalye yapmıştım baktım fiyatlar alfı başını gidiyor korkuma takımı bozdum topladım kaldırdım 2. Yi yapsam beşik meşik alamam yani şuan

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kız urazın beşiği vardı ya 7 farklı çeşide giriyodu ben onu söküp uraza masa sandalye yapmıştım baktım fiyatlar alfı başını gidiyor korkuma takımı bozdum topladım kaldırdım 2. Yi yapsam beşik meşik alamam yani şuan
kiz bende aysunun besigni bebek arabsini cok bahaliya almisim 2 ci bebek yaparsam onlaru kulanicam herseyy cok bahali

Tüm sayfalar yüklendi.