Selamlar ben geldimmn😇

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Selamlar ben geldimmn😇 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,534 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Selamlar ben geldimmn😇
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan birprensannesi

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
selam kızlar ben geldim bir süredir yoktum. Bi fark etdim sormamışsınız bile beni 😔
neyse şimdi kızlar tesettüre geçdim konu açmışdım ertesi gün tesettüre geçdim. Ve son 10 gündür evmizde büyük bir hastalık bulaşdı 13 kişi hepmiz hastayız serum iyne falan derken sütüm azaldı şimdi kızım maça yiyor emmiyor beni agzını çekiyor çok üzgünüm bu aralar. Çok huzursuz oldu kızım sürekli aglıyor o da hasta 😔😔😔😔😔😔
Hayırlı olsun canım tesettüre geçmene sevindim allah daim etsin😍 bebeğine mamayı şırınga ile mi biberonlamı verdin biberonla verince meme reddediyormuş bebekler öyle diyorlar birde uyuyamıyorsan düzenli olarak uykusuzluk da sütü etkiliyor uyumaya çalış dinlenmek çok iyi süt getiriyor ne zaman uykusuz kalsam sütüm az olur benimde geçmiş olsun allah acil şifalar versin

birprensannesi

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı olsun canım tesettüre geçmene sevindim allah daim etsin😍 bebeğine mamayı şırınga ile mi biberonlamı verdin biberonla verince meme reddediyormuş bebekler öyle diyorlar birde uyuyamıyorsan düzenli olarak uykusuzluk da sütü etkiliyor uyumaya çalış dinlenmek çok iyi süt getiriyor ne zaman uykusuz kalsam sütüm az olur benimde geçmiş olsun allah acil şifalar versin
Biberon olayı şehir efsanesi bence. Akışı az olan biberonlar var. Az akış ayarlı antikolik biberon kullanın derim. Kaşıkla vermeye insanın canı mı dayanır? Ben öyle yaptım başta kaşıkla verdim alışır dediler diye. Sonra baş olmadı antikolik az akışlı biberon aldım boşuna çile çekmişim kaç hafta.

selam kızlar ben geldim bir süredir yoktum. Bi fark etdim sormamışsınız bile beni 😔
neyse şimdi kızlar tesettüre geçdim konu açmışdım ertesi gün tesettüre geçdim. Ve son 10 gündür evmizde büyük bir hastalık bulaşdı 13 kişi hepmiz hastayız serum iyne falan derken sütüm azaldı şimdi kızım maça yiyor emmiyor beni agzını çekiyor çok üzgünüm bu aralar. Çok huzursuz oldu kızım sürekli aglıyor o da hasta 😔😔😔😔😔😔
Hayırlı uğurlu olsun Allah muvaffak eylesin.
Çok geçmiş olsun 🤲🏻

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Kuzumm benimm😥😥cok geçmiş olsun rabbim sifa versin acilen sütünü cogaltacak biseyler yapman lazim bulgur pilavi falan iyi geliyor diyorlar soğan bol su insallah hemen geri gelir sütlerin😔 aslinda minnak biraz emse geri iner de emmiyor diyosun😔pompayla sagsan olmaz mi biraz cogalana kadar🤔

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Biberon olayı şehir efsanesi bence. Akışı az olan biberonlar var. Az akış ayarlı antikolik biberon kullanın derim. Kaşıkla vermeye insanın canı mı dayanır? Ben öyle yaptım başta kaşıkla verdim alışır dediler diye. Sonra baş olmadı antikolik az akışlı biberon aldım boşuna çile çekmişim kaç hafta.
Ya hiç duymamıştım onu ben bir bakayım dediğin biberonu şırıngayla veriyorum bende sütümü sağıp memede direk uyuyor emmesi lazım sarılıktan dolayı

Teşükkür canım ya evet biberonla veriyorum . Uyku tabikii iyi deyil uyuyamiyorumki biberonu görünce sevinçden hareket yapiyor gülüyor😑😑😑

O nasıl bi şey ki normal biberonnan farkı nasıl anlaşılırki? Benimde biberonumun akışı az. Ama yinede beni emmek istemiyor

Kuzumm benimm😥😥cok geçmiş olsun rabbim sifa versin acilen sütünü cogaltacak biseyler yapman lazim bulgur pilavi falan iyi geliyor diyorlar soğan bol su insallah hemen geri gelir sütlerin😔 aslinda minnak biraz emse geri iner de emmiyor diyosun😔pompayla sagsan olmaz mi biraz cogalana kadar🤔
Ya çok sagol canım. Pompayla sagıyorum ama yine boş yiyorum yine az gelihor zaten dogdugundan sol göysümü emmedi hiç sevmedi onu tek göys o da az emiyorsada doymuyor aglıyor mecbur mama veriyorum yine 😶😶😶😶
2 göysümden 100 ml ancak süt çıkıyor normal emmesi gereken 180 ml şimdi ama yetmiyor 😏😏😏😏😔😔😔😔😔😔😔 bu geceyi bana haram etdi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar