Selamlar ben geldimmn😇

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Selamlar ben geldimmn😇 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,541 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Selamlar ben geldimmn😇
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan birprensannesi

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Teşükkür canım ya evet biberonla veriyorum . Uyku tabikii iyi deyil uyuyamiyorumki biberonu görünce sevinçden hareket yapiyor gülüyor😑😑😑

O nasıl bi şey ki normal biberonnan farkı nasıl anlaşılırki? Benimde biberonumun akışı az. Ama yinede beni emmek istemiyor

Ya çok sagol canım. Pompayla sagıyorum ama yine boş yiyorum yine az gelihor zaten dogdugundan sol göysümü emmedi hiç sevmedi onu tek göys o da az emiyorsada doymuyor aglıyor mecbur mama veriyorum yine 😶😶😶😶
2 göysümden 100 ml ancak süt çıkıyor normal emmesi gereken 180 ml şimdi ama yetmiyor 😏😏😏😏😔😔😔😔😔😔😔 bu geceyi bana haram etdi
😔😔😔

...

Moderator
Mod
rank
selam kızlar ben geldim bir süredir yoktum. Bi fark etdim sormamışsınız bile beni 😔
neyse şimdi kızlar tesettüre geçdim konu açmışdım ertesi gün tesettüre geçdim. Ve son 10 gündür evmizde büyük bir hastalık bulaşdı 13 kişi hepmiz hastayız serum iyne falan derken sütüm azaldı şimdi kızım maça yiyor emmiyor beni agzını çekiyor çok üzgünüm bu aralar. Çok huzursuz oldu kızım sürekli aglıyor o da hasta 😔😔😔😔😔😔
Öncelikle hayırlı olsun canım çok sevindim tesettüre girmene.Vede çok geçmiş olsun.salgın var diyorlar grip salgını.Rabbim şifalar versin kuzum.Burnu tıkalı olduğundan ememiyordur belli kuzum.Sağıp çay kaşığıyla yada biberonla ver sütünü.Sütünün artması için rezene, papatya, anason çayı içebilirsin.Ayriyeten kayısı kompostosu, yeşillik yemekleri, tavuk çorbası ,bolbol su içmek ,müthiş süt yapıyor.4 çocuğumuda ,bu dediklerim sayesinde 2 şer yıl emzirdim canım.Sanada tavsiye ederim.💐

Öncelikle hayırlı olsun canım çok sevindim tesettüre girmene.Vede çok geçmiş olsun.salgın var diyorlar grip salgını.Rabbim şifalar versin kuzum.Burnu tıkalı olduğundan ememiyordur belli kuzum.Sağıp çay kaşığıyla yada biberonla ver sütünü.Sütünün artması için rezene, papatya, anason çayı içebilirsin.Ayriyeten kayısı kompostosu, yeşillik yemekleri, tavuk çorbası ,bolbol su içmek ,müthiş süt yapıyor.4 çocuğumuda ,bu dediklerim sayesinde 2 şer yıl emzirdim canım.Sanada tavsiye ederim.💐
Yaa evet burnj tıkalı bu yüxden ola bilir ama biberonu neden emiyor peki burnu tıkalıysa?🙄🤔

Anason ne bilmedim

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Teşükkür canım ya evet biberonla veriyorum . Uyku tabikii iyi deyil uyuyamiyorumki biberonu görünce sevinçden hareket yapiyor gülüyor😑😑😑

O nasıl bi şey ki normal biberonnan farkı nasıl anlaşılırki? Benimde biberonumun akışı az. Ama yinede beni emmek istemiyor

Ya çok sagol canım. Pompayla sagıyorum ama yine boş yiyorum yine az gelihor zaten dogdugundan sol göysümü emmedi hiç sevmedi onu tek göys o da az emiyorsada doymuyor aglıyor mecbur mama veriyorum yine 😶😶😶😶
2 göysümden 100 ml ancak süt çıkıyor normal emmesi gereken 180 ml şimdi ama yetmiyor 😏😏😏😏😔😔😔😔😔😔😔 bu geceyi bana haram etdi
Çocukla uyumak zor evet canım ama fırsat buldukça uyumaya çalış sütün çoğalır allah yardımcımız olsun

birprensannesi

Kayıtlı Üye
rank
Antikolik yazmıyorsa antikolik biberon değildir. Az akışlı denenden bile az akıyor bahsettiğim biberon
E bebekten aldım. Sürekli mama vermedim 30cc mama verirdim o da sütüm yetmediği zaman sadece. Süt artırıcı olarak kuru üzüm kompostosu içiyorum. Gaz olmasın diye rezene içiyorum. Bu arada pompa asla tam sağım yapmaz. Sen pompa ile çekersin ama az çıkar bebek emer ama daha çok süt gelir. O yüzden bebek ne kadar emerse sütün o kadar artar. Boş bile olsa ver emsin sütü bebek getirir sağma makineleri belli bir noktaya kadar yardımcı olabilir. En önemli süt artırma taktiği de bebeği emzirdikten sonra kalan sütü makine ile sağmaktır. Süt saklama poşeti alıp o sütü dolaba koyabilirsin. Gece yetmedin mesela kendi sütünü benmari usulü ısıtıp bebeğine verirsin. Hem sütün ziyan olmamış olur hem artırmış olursun hem de bebeğine mamadan daha sağlıklı olduğunu bildiğin birşey vermiş olursun.

Tüm sayfalar yüklendi.