Selamun Aleykum Sibel ameliyatta dua edin lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sybm tarafından oluşturulan Selamun Aleykum Sibel ameliyatta dua edin lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 13,415 kez görüntülenmiş, 237 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Selamun Aleykum Sibel ameliyatta dua edin lütfen
Konbuyu başlatan Sybm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iyiki varsiniz cocuklarim
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Akli başında bir açıklama yok srekli saptiriliyor Türkçe bilmiyorum diyor kurtce yazıyor bilmeyen nasıl yazabilio isine gelince öle kelimeler yazio telaffuzu çok iyi zıt konuşuyor göya teyze kızı kuzeni yoğun bakımda slak dio koca piyasada yok oğlanın yanında kıza mama vercem diyip duruyor lafa girmekten geri kalmıo hey Allahim çok mu düşündün bunları kurgularken battıkça bation
Öyle oldu kuşum sürükleyici bi kurqu oldu şu durumda olsam en son aklma bura qelir

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Benimde aklıma geldi kuzum bunlar ama jste insan yinede gerçeklik payını veriyor
Valla eğer bir dalga işiyse çok günaha girdi o zat cünkü ben de ilk okurken çok kötü oldum sonra yorumlara yazdığı cevapları görünce yalan inanmadım ama burda hamile yeni dogum yapmış anneler var vebalimiz boyuna eğer dalgaysa gerçek değilse

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Öyle oldu kuşum sürükleyici bi kurqu oldu şu durumda olsam en son aklma bura qelir
Yani aslında annesni kızı yoğum bakımda iken direk burayı söylemesi saçma 🤦🏻‍♀️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla eğer bir dalga işiyse çok günaha girdi o zat cünkü ben de ilk okurken çok kötü oldum sonra yorumlara yazdığı cevapları görünce yalan inanmadım ama burda hamile yeni dogum yapmış anneler var vebalimiz boyuna eğer dalgaysa gerçek değilse
Yemin ederim stresten ağrı girdi sırtıma 🤦🏻‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...