Selamun Aleykum Sibel ameliyatta dua edin lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sybm tarafından oluşturulan Selamun Aleykum Sibel ameliyatta dua edin lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 13,421 kez görüntülenmiş, 237 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Selamun Aleykum Sibel ameliyatta dua edin lütfen
Konbuyu başlatan Sybm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iyiki varsiniz cocuklarim
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Yani aslında annesni kızı yoğum bakımda iken direk burayı söylemesi saçma 🤦🏻‍♀️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yemin ederim stresten ağrı girdi sırtıma 🤦🏻‍♀️
Demi ya ben doquma qirdiqimde annem Yasin okudu bana. Nasıl bi anne bunu düşünebilir saçma hemde çok saçma. Çok çok ciddi bi durum olacak iş deql

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Aynen öyle Sabah ola hayrola

Ay evet kızımı uyuttum gözümü açamıyorum burda mantık arıyorum ya
Al bendende o kadar canım ben strese girdim kızıma yansıdı hergün 12 de yatan çocuk bu saat olmuş yeni uyudu. Deli olmamak elde değil

Gamzesahin

Kayıtlı Üye
rank
Yani aslında annesni kızı yoğum bakımda iken direk burayı söylemesi saçma 🤦🏻‍♀️

Yemin ederim stresten ağrı girdi sırtıma 🤦🏻‍♀️
Aynen valla ölsem aklıma gelmez heleki öyle bir durumda el bile olsa telefonu elime almak aklıma gelmez şahsen Allah yaşatmasın yinede

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Al bendende o kadar canım ben strese girdim kızıma yansıdı hergün 12 de yatan çocuk bu saat olmuş yeni uyudu. Deli olmamak elde değil
Ayni şekilde balım normal Kayra da karnımda bu saatlerde uyur çocuk durmadan hareket ediyor ciden sırtıma ağrılar girdi

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşım baslicam lakabina filan ya ortada ciddi bir durum varken siz hala nasıl insana lakabı ile hitap.edebiliyirsunuz ki biz o lakabı bilmezken ters tepki vereceğimiz düşünmen gerekir
Daha yeni gördüm msjlari anlamaya çalışıyorum lakab diyo ben böyle bi lakab ilk defa duydum bu resmen hakaret lakab değil sokdayim yani bıçak yere dusuyo kalbine saplaniyo insanız başımıza herşey gelebilir rabbim korusunda kalbine saplanmasi için benim mantığıma göre bıçağın dik durması gerekmiyomu bıçak dik dusmeyecegine göre saçma ve geldi

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Ya bu kadar kadın karnı burnunda kiminin doğumu yakın kiminin riski var bu saatte kendinden feragat etmiş mantıklı şeyler görmek istiyor. Yani bı şaka deneme gibi biseyse uzatmanın anlamı yok artık bu kadar kişinin vebali agir olur Allah bilir tabi de. Ama Sibel niye böyle bişey yapsın yani sevilen biri eline ne geçecek ben bunu anlayamıyorum.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Herkes uyusun arkadaşlar boşuna burda mantık beklemeyin kendimiz sorup kendimiz cevap veriyoruz açıklama yapan yok neticede yazık günah meleklere
Uyku mu kaldı güzelim

Ya bu kadar kadın karnı burnunda kiminin doğumu yakın kiminin riski var bu saatte kendinden feragat etmiş mantıklı şeyler görmek istiyor. Yani bı şaka deneme gibi biseyse uzatmanın anlamı yok artık bu kadar kişinin vebali agir olur Allah bilir tabi de. Ama Sibel niye böyle bişey yapsın yani sevilen biri eline ne geçecek ben bunu anlayamıyorum.
ikilemdey kuzum ben artık

Daha yeni gördüm msjlari anlamaya çalışıyorum lakab diyo ben böyle bi lakab ilk defa duydum bu resmen hakaret lakab değil sokdayim yani bıçak yere dusuyo kalbine saplaniyo insanız başımıza herşey gelebilir rabbim korusunda kalbine saplanmasi için benim mantığıma göre bıçağın dik durması gerekmiyomu bıçak dik dusmeyecegine göre saçma ve geldi
Her şeyi rabbim bilir de ağzında olan bıçak mantıken düşünce boğazına girmeli kalbi ne alaka 🤔

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...