Serklaj oldum kızlar..

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mələk tarafından oluşturulan Serklaj oldum kızlar.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,890 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Serklaj oldum kızlar..
Konbuyu başlatan Mələk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayşenur34

Mələk

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım bende serklaj lıyım ilk 3 gün filan hafif kaşıntı ağrı gibi şeyler oluyor korkma vajinal ilacını mutlaka ellerin temiz olarak kullan enfeksiyon filan olmaz canım
Sağolasın canım benim evet enfeksiyon kapmamak adına vajinal ilaçdan önce ellerimi iyce yıkıyorum ve tıbbi eldiven kullanıyorum inşALLAH bir sorun olmaz yardım amaçlı fikirlerin için çok teşekkür ederim canım 🙏💕😊💋

Ayşenur34

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar dün sabah serklaj ameliyatım oldu Dr ameliyatım çok başarılı geçdiğini bebeğiminde benimde iyi olacağımı söyledi çok mutluyum bi tek enfeksiyon riskinden korkuyorum geceden beri vajınada hafif hafif kaşıntı var hala geçmedi sizce dikiş yeni olduğu için normal ola bilirmi kaşıntı? Yada enfeksionmu kapmış ola bilirmiyim? Antibiotik vajınal şam falan yazdı doktorum kullanıyorum ama inşALLAH enfeksion olmaz.. 🙏
Geçmiş olsun cnm rabbim sana bağışlasın inşallah bebeişni zamanında doğup eve birlikte dönmeyi nasip etsin inşallah 🥰🤲

Tüm sayfalar yüklendi.