Sertleşme/toplanma/kasılma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Gökçem💕 tarafından oluşturulan Sertleşme\/toplanma\/kasılma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,623 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Sertleşme\/toplanma\/kasılma
Konbuyu başlatan Gökçem💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asaf_yusuf

Özlemmm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün çok konu açtım biliyorum ama ne zaman yürüyüşe çıksam bebem kendini sertleştirip bir tarafta topluyor kasıyor gibi sanki bu nasıl adlandırılır onu da bilmiyorum. Doktor bebek istediğini yapar içerde bu kadar düşünme dedi. Ama ben yürürken zorluk çekiyorum canımı yakıyor gibi oluyor sanki acil çişim varmış gibi baskı yapıyor. Bu durumu yaşayan oldu mu. (Haftam 21)
Benimde oluyor ama 1 hafta sonra 40. Haftama giricem erken doğum belirtisi olsaydı çoktan doğurmuştum😂

Asaf_yusuf

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün çok konu açtım biliyorum ama ne zaman yürüyüşe çıksam bebem kendini sertleştirip bir tarafta topluyor kasıyor gibi sanki bu nasıl adlandırılır onu da bilmiyorum. Doktor bebek istediğini yapar içerde bu kadar düşünme dedi. Ama ben yürürken zorluk çekiyorum canımı yakıyor gibi oluyor sanki acil çişim varmış gibi baskı yapıyor. Bu durumu yaşayan oldu mu. (Haftam 21)
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar bugün çok konu açtım biliyorum ama ne zaman yürüyüşe çıksam bebem kendini sertleştirip bir tarafta topluyor kasıyor gibi sanki bu nasıl adlandırılır onu da bilmiyorum. Doktor bebek istediğini yapar içerde bu kadar düşünme dedi. Ama ben yürürken zorluk çekiyorum canımı yakıyor gibi oluyor sanki acil çişim varmış gibi baskı yapıyor. Bu durumu yaşayan oldu mu.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Karnınıza masaj yapın derin nefes alıp verin bebek elinizi hissetoginde yumuşatıyor kendini ben öyle yapıyordum rahatliyordym

Tüm sayfalar yüklendi.