Sertleşme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emine0660 tarafından oluşturulan Sertleşme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 697 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sertleşme
Konbuyu başlatan Emine0660
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

Emine0660

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar 38. Haftayım kaç gündür yalancı sancı sancılar var ama aralıklı değil bazen hiç açılmıyo gibi ama kasılma belli sertleşiyor karnım karnım altında var ağrı neden oluyo olan varmı

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar 38. Haftayım kaç gündür yalancı sancı sancılar var ama aralıklı değil bazen hiç açılmıyo gibi ama kasılma belli sertleşiyor karnım karnım altında var ağrı neden oluyo olan varmı
Artık ağrıların gün geçtikçe artıcak doğum ağrısı bunlardan o kadar farklıki zamanı gelince emin olki anlarsın.

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende şuan 38+6oldum 6gundur bende yalancı sancılar oluyor bebek kendini hep sertlestiriyor asaga baskı yapıyor bendede ayni sikayet var ama halen hastaneye gitmedim çünkü sancilarim oiyor sonra diniyor

V

Vahide

Guest
Bnde 38 +4 haftalık oldum belimde ağrılar başlıyor ve nişanim geldi doğum yakın artık uykular haram 😊

Emine0660

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende şuan 38+6oldum 6gundur bende yalancı sancılar oluyor bebek kendini hep sertlestiriyor asaga baskı yapıyor bendede ayni sikayet var ama halen hastaneye gitmedim çünkü sancilarim oiyor sonra diniyor
Bende de ara ara oluyodu bu ara midemden aşağa bi anda bi sertleşiyo kendini yitiyo gibi haftaya randevum var o zmn belli olucak ama doktor açılman yok günü nü doldurur dedi

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
Bende de ara ara oluyodu bu ara midemden aşağa bi anda bi sertleşiyo kendini yitiyo gibi haftaya randevum var o zmn belli olucak ama doktor açılman yok günü nü doldurur dedi
Vla canım bendede öyle oluyor sabah kalkıyorum bakıyorum taş gibi modemin üstü bazen sagulimda solumda taş gibi yapıyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar