Serumsuz hayat çekilmiyor 😣😣

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 3Oğul1Anne tarafından oluşturulan Serumsuz hayat çekilmiyor 😣😣 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,118 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Serumsuz hayat çekilmiyor 😣😣
Konbuyu başlatan 3Oğul1Anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3Oğul1Anne

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Doktor serum taktı o gün güzel geçti sağolsun seruma bulantı ilacı da koymuştu o gün hiç kusmadim ama etkisi geçti yine kabus yine kabus yutkunamiyorum sürekli tükürüyorum 😣😣 bugün tam 9 haftalık olduk inşallah az kaldı 🙏🙏 bu arada annem biliyor, ablam anneme söyledi bugün ve beklediğim tepkiyi vermedi üzülmüş bana acımış perişan olacak nasıl dayanacak hamilelikleri zor geçiyor diye üzülmüş şaşırdım buna ama sevindim 🤗 ablamda ta İstanbul'dan bana tatlı göndermiş kapım çaldı ablam yollamış azda olsa yerim diye 😍
Üzgünüm ama geçmiyor bn 16 haftalıgım hala kusma bulantı 😥😥😥

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Doktor serum taktı o gün güzel geçti sağolsun seruma bulantı ilacı da koymuştu o gün hiç kusmadim ama etkisi geçti yine kabus yine kabus yutkunamiyorum sürekli tükürüyorum 😣😣 bugün tam 9 haftalık olduk inşallah az kaldı 🙏🙏 bu arada annem biliyor, ablam anneme söyledi bugün ve beklediğim tepkiyi vermedi üzülmüş bana acımış perişan olacak nasıl dayanacak hamilelikleri zor geçiyor diye üzülmüş şaşırdım buna ama sevindim 🤗 ablamda ta İstanbul'dan bana tatlı göndermiş kapım çaldı ablam yollamış azda olsa yerim diye 😍
Kendini biraz iyi gibi hissettiginde az da olsa biseyler yemeye calis.. miden bos kaldikca dahada cok bulaniyor..
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu arada ben son hamileligimde prilam dr kullandim cok faydasini gordum.. ilk zamanlar ilaci icsem bile ilaci dahi cikariyordum bu boylece 4 5 gun kadar surdu ama kullanmaya gayret gosterdim.. sonrasinda ilac etki eder etmez yani semptomlarim hafiflediginde az az biseyler yemeye calisiyordum ve sık sık midem bos kalmasin diye.. boyle boyle toparladim 1 - 2 haftada cok sukur suan iyiyim ilaci birakmaya korkuyorum ama azalttim iyice :) ve 9. Hafta bulantinin en cok hissedilen hafta oldugu soyleniyor.. daha sonrasinda 10 11 derken azaldigini hissedermis gebeler.. bu nedenlede bu hafta asiri yogun hissediyor olabilirsin.. uyumak dinlenmekde cok iyi geliyor..

Son düzenleme:

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Allah kolaylık versin sık sık hastaneye gider serum takılırdım iki tane biri mide koruyucu diğeri bulantı için kollarım morarmıştı artık inşallah bir an önce geçer canım 🤲🤲

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Cnm benim kıyamam sana az kaldı az daha sabret i kaç hafta sonra azalır bulantilarin ☺️ priliam Dr iç cnm o iyi gelir inan..buarada ailen kizmamasina çok sevindim daha oncede sana söyledik kızmaz ailen diye umarım zamanla bütün sıkıntıların gecer 🥰🤲🤲
İlaç içemiyorum ondan serum iyi geliyor bana. Annemle henüz hiç konuşmadım ablam konuştu sadece ama kizmamis üzülmüş

Ayy canım benim çok zor geçer o haftalar. Allah yardımcın olsun kuzum. Bol bol su iç iyi gelir tükürmene gerek kalmaz o zmn 👍😍
Teşekkür ederim 🤗 suyu hiç içemiyorum ki keşke içsem 😣😣

Afiyet olsn cnm biran önce atlatırsın insllh yolun çok uzun bacimmm🥰 rabbim. Sağlıklı sorunsuz bı şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🥰
Amin inşallah teşekkür ederim 🤗🤗

Oyyy canim benim şükür büyük tepki gostermemesine sevindim kuzum benim🥰 su bulantıların bi gecseydi😖 14 haftaya kadar sık disini kuzum o haftadan sonra pek kalmıyor bulanti zor bi surec olacak senn icin😔
İnşallah baya yordu çünkü artık sürekli aynı durumu yaşamak ama bide hastayım diye daha ağır geçiyormuş doktor öyle dedi ikisi birleşip hiç yemek yememene sebep oluyor dedi bakalım az kaldı inşallah bitecek 🙏😍🥰

Canım haftada bir git serum taksınlar boşa acı çekme annenin tepkisiz kalışına sevindim kuzum tatlıyıda afiyetle ye şifa olsun bebişe 💞💞
Teşekkür ederim canım 🤗 evet haftda bir serum taktircam hatta diğer gebeliğimde doktor günlük serum vermişti sanırım 10 gün taktırmışti buda oyle yaparsa çok sevineceğim

Allah yardımcın olsun canım 😔🙏
Amin hepimizin inşallah 🙏🙏🤗

Evet bende 9 ay çekiyorum ama bu ilk haftalardaki kadar kötü geçmiyor daha hafiflemiş oluyor bu haftalar öldürdü beni suratım ufacık kaldı sapsarı bir ifade korkunç görünüyorum 😣😣 Allah'ım sana da yardım etsin inşallah 🙏

Evet bende 9 ay çekiyorum ama bu ilk haftalardaki kadar kötü geçmiyor daha hafiflemiş oluyor bu haftalar öldürdü beni suratım ufacık kaldı sapsarı bir ifade korkunç görünüyorum 😣😣 Allah'ım sana da yardım etsin inşallah 🙏
Kendini biraz iyi gibi hissettiginde az da olsa biseyler yemeye calis.. miden bos kaldikca dahada cok bulaniyor..

Bu arada ben son hamileligimde prilam dr kullandim cok faydasini gordum.. ilk zamanlar ilaci icsem bile ilaci dahi cikariyordum bu boylece 4 5 gun kadar surdu ama kullanmaya gayret gosterdim.. sonrasinda ilac etki eder etmez yani semptomlarim hafiflediginde az az biseyler yemeye calisiyordum ve sık sık midem bos kalmasin diye.. boyle boyle toparladim 1 - 2 haftada cok sukur suan iyiyim ilaci birakmaya korkuyorum ama azalttim iyice :) ve 9. Hafta bulantinin en cok hissedilen hafta oldugu soyleniyor.. daha sonrasinda 10 11 derken azaldigini hissedermis gebeler.. bu nedenlede bu hafta asiri yogun hissediyor olabilirsin.. uyumak dinlenmekde cok iyi geliyor..
Uyuyamıyorum maalesef 20 aylık oğlum var ve çok aktif bir dk durmuyor sürekli bir yerlerde ancak gece yatıyorum ama gerçekten çok yorgunum halsizim baş dönmesi var sürekli Allah'ım yardımcımız olsun 🙏

Uyuyamıyorum maalesef 20 aylık oğlum var ve çok aktif bir dk durmuyor sürekli bir yerlerde ancak gece yatıyorum ama gerçekten çok yorgunum halsizim baş dönmesi var sürekli Allah'ım yardımcımız olsun 🙏
Allah kolaylık versin sık sık hastaneye gider serum takılırdım iki tane biri mide koruyucu diğeri bulantı için kollarım morarmıştı artık inşallah bir an önce geçer canım 🤲🤲
İnşallah canım

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar