Sorum var Seseryan doğum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Crtqb tarafından oluşturulan Seseryan doğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,781 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Seseryan doğum
Konbuyu başlatan Crtqb
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervee

Crtqb

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar ben 35+4de kontrole gttdgmde bebeğimin kilosu3080 olduğunu ve bir hafta büyük olduğunu dedi doktor sezeryan gunu vercekmisiniz ddm elime bi 23une randevu karti verdi acaba doguma alirmi öğün 37+5oluyoruz ozamanda bir haftada büyük dedi bu dogumda etkisi olurmu acaba kafama takıldı 🤔

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Arkadaşlar ben 35+4de kontrole gttdgmde bebeğimin kilosu3080 olduğunu ve bir hafta büyük olduğunu dedi doktor sezeryan gunu vercekmisiniz ddm elime bi 23une randevu karti verdi acaba doguma alirmi öğün 37+5oluyoruz ozamanda bir haftada büyük dedi bu dogumda etkisi olurmu acaba kafama takıldı 🤔
Kuzum normalde sezeryana 38. Haftadan sonra gün verirler

CerenEla

Kayıtlı Üye
rank
Haftasına göre iri verdiği tarihte alır muhtemelen

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Önde gitmesi doğum haftasını etkilemiyor canım ben sormuştum bana da senin gibi önce tarih verdi son muayene yaptı gün belirledi belki sana da öyle yapar çünkü doğum tarihi olmuş olsa hazırlığını yap gel derdi benimki de öndeydi 2 hafta ama kendi haftasında 38+2 de doğum yaptım.

Crtqb

Kayıtlı Üye
rank
Önde gitmesi doğum haftasını etkilemiyor canım ben sormuştum bana da senin gibi önce tarih verdi son muayene yaptı gün belirledi belki sana da öyle yapar çünkü doğum tarihi olmuş olsa hazırlığını yap gel derdi benimki de öndeydi 2 hafta ama kendi haftasında 38+2 de doğum yaptım.
Yaa ozaman tekrar gun verir 🤔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Haftasına göre iri verdiği tarihte alır muhtemelen
🤲☺️

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben 33 haftayim 41 cm 2 kiloyum 39 da sezeryan olucam bakalım kaç kilo olur o zamana

Crtqb

Kayıtlı Üye
rank
Ay inşallah hiç karnım yok ya üç buucuk doğsa keske
İnanin benimde ole suan karnım cikdi banada ce cok tiskinmem oldu dogru durust yiyemedim hatta zayıfladım tam tiskinmem gecti derken busefer mide yanmasi basladi ama bebegim benmde bnhafta onde ve kilosu gayet iyi karınla bi alakasi yokmuş cevrem bana bir kilo cocuk dogurcan dedi ama yanildilar😆

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar