Sezaryen doğumdan sonra baş ağrısı için hangi kahve içiliyor ?

• Konbuyu başlatan ...
  • Toplam 25 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ... tarafından oluşturulan Sezaryen doğumdan sonra baş ağrısı için hangi kahve içiliyor ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,976 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezaryen doğumdan sonra baş ağrısı için hangi kahve içiliyor ?
Konbuyu başlatan ...
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ...

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Güzel anneler sezaryenden sonra başağrısı için bol kahve içiliyormuş ya.Türk kahvesimi , yoksa 2si 1 arada olan hazır kahvedenmi olacak.😘😘😘
Sekersiz aci kahve ve bitter cikolata yememi soyledi doktor sebebi spinal anesteziden sonra baş agrisi oluyomus onu onlemek icinmis zaten kahve hastasiyim bol bol ictim cok şukür baş agrisi yaşamadim

...

Moderator
Mod
rank

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Güzel anneler sezaryenden sonra başağrısı için bol kahve içiliyormuş ya.Türk kahvesimi , yoksa 2si 1 arada olan hazır kahvedenmi olacak.😘😘😘
Nescafe diye biliyorum da benim ilk sezeryanda hiç öyle sıkıntım olmadı ne başım ağrıdı zaten karın ağrısı hak getire baş agrimi belki ondan hissetmedim 😄😄

...

Moderator
Mod
rank
Nescafe diye biliyorum da benim ilk sezeryanda hiç öyle sıkıntım olmadı ne başım ağrıdı zaten karın ağrısı hak getire baş agrimi belki ondan hissetmedim 😄😄

MaşaAllah canım.Benimde başım ağırmaz inşaAllah.Migrenim var onun için tedirginim.Diğer ağrı ve aclara açığım. Onlara yapılacak birşey yok🤣🤣

Tüm sayfalar yüklendi.