Sorum var Sezaryen) tecrübeli anneler bilgi lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hivda Çulcuoğlu tarafından oluşturulan Sezaryen) tecrübeli anneler bilgi lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 880 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezaryen) tecrübeli anneler bilgi lütfen
Konbuyu başlatan Hivda Çulcuoğlu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ebranur kel

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Günaydın güzel anneler 2 doğumum normal oldu ama bu gebelikte şeker olunca bebeğim haftasından önde gidiyor ve iri bebek kafasida büyükmüş yani normal doğum olmayacak sezaryen da nelerle karşılaşırım çantamda önemli olan neyi koymam gerek emzirme olur mu hemen süt gelir mi off kafamda sorular 😪😪😪
Hiç stres yapma canım Allah'ın izni ile bebek emdikçe sütün gekir sen bol bol emzirmeye bak zaten tecrübelisin 2 doğum yapmışsın

Ebranur kel

Kayıtlı Üye
rank
Ben odaya çıktığım gibi emzirdim, ilk çok az geliyor emdikçe artıyor. Birde ben baş ağrısı olmasın diye sürekli kahve içtim. Hatta kettle bile yanım da götürdüm kahve fiyatları pahalıdır diye. Bol bol içmeni tavsiye ederim. ☺️Şekerli türk kahvesi içen ben şimdi acı kahveye alıştım günde 3 tane içiyorum nerdeyse,😅
Çok doğru söylüyor. Nescafeyi bol bol iç ve sadece bol su kendini ve bebeğini düşün bana mama verelim sütun yok dediler ben verdim sürekli hem sütüm oldu hemde bebegim bol bol emzirerek sarılık olmasını onlediim

Tüm sayfalar yüklendi.