Sezaryenden sonra ilişki

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizemm tarafından oluşturulan Sezaryenden sonra ilişki başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,770 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezaryenden sonra ilişki
Konbuyu başlatan Gizemm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemm

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar merhaba 32 gün oldu sezaryen olali 40 çıkınca birliktelik serbest demişti doktor tabi önce kontrole gidicem ama korkuyorum da acı olcak veya karnım dikişler ağrır diye geriliyorum açıkçası zaman geçtikçe ben hazır miyim değil miyim onu da bilmiyorum ama kendimce 2 ay geçsin öyle diyordum ama tabi eşim de bekliyor şimdi zorlamıyor hiç ne zaman hazır olursan diyo ama biyandan da biliyorum o şansını deniycek hemen yanı napcam bilmiyorum çok acı oluyor mu veya ne zamandan sonra rahat oluyor acaba ??Kusura bakmayın özel bir konu tabi ama cevaplarınız için şimdiden teşekkürler
Bende senin gibi korkuyordum kendimi o kadar kasmistim ki sezeryan yerim deilde altta acima agri oldu ondan sonra bir ay daha yanasmamistim kendini hazir hissettiginde yap canim esinde bekliyorsa benimki beklemedi yaptık dahada dokunmam deyip bir ay daha beklemisti 🤣

Gizemm

Kayıtlı Üye
rank
Bende senin gibi korkuyordum kendimi o kadar kasmistim ki sezeryan yerim deilde altta acima agri oldu ondan sonra bir ay daha yanasmamistim kendini hazir hissettiginde yap canim esinde bekliyorsa benimki beklemedi yaptık dahada dokunmam deyip bir ay daha beklemisti 🤣
En azından karnimiz sezaryen yerimiz agrimiyor iyi bari ya en çok ondan korkuyodum valla bişey olur falan diye

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar