Sorum var Sezeryan da kanama ne kadar sürüyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ASELİM tarafından oluşturulan Sezeryan da kanama ne kadar sürüyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 508 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan da kanama ne kadar sürüyor
Konbuyu başlatan ASELİM
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Seriw

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Ya anldm canım burda iki kez sezaryan olan var mı ? Kız iki gündür beni stres bastı of hayrolsun seninki zor mu oldu cnm sezeryan geçtiler
Kontrole diye gitmiştim kuzum 40 + 2 de suyum azaldığı için birde bebek 4 kilo idi yatış verdiler suni sancı verdiler bebeğin kalp atışları düştüğü için acilen sezeryana alınmıştım kuzum çok zordu😒

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kontrole diye gitmiştim kuzum 40 + 2 de suyum azaldığı için birde bebek 4 kilo idi yatış verdiler suni sancı verdiler bebeğin kalp atışları düştüğü için acilen sezeryana alınmıştım kuzum çok zordu😒
VAlla hem onu yasadin hem onu çok zor olmuştur inanki gerçekten hem suni sancı doğum sancısı geri de sezeryan keşke tek birinden birisi olsa ya canlara yazık kız

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
VAlla hem onu yasadin hem onu çok zor olmuştur inanki gerçekten hem suni sancı doğum sancısı geri de sezeryan keşke tek birinden birisi olsa ya canlara yazık kız
Aynen kuzum sezeryana girerken can cekise çekişe girdim suni sancınin etkisi ile

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Aynen öyle kuzum insan ancak annne olunca anneisnin kıymetin daha çok biliyor
Tabiki de canım benim bende anneme düşkünüm babamı da hala çok seviyorum onu kaybttim bir canım annem var hayatta bizde anneyiz Allah tüm annelere güzel ömürler nasip etsin inşallah

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Tabiki de canım benim bende anneme düşkünüm babamı da hala çok seviyorum onu kaybttim bir canım annem var hayatta bizde anneyiz Allah tüm annelere güzel ömürler nasip etsin inşallah
Yaaa Allah rahmet eylesin inşallah canım benim bilmiyordum ben
Rabbim annene hayırlı ömürler versin inşallah kuzum annen yaşı büyük mü

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Amin amin inşallah bir buçuk sene oldu ona da canm bayramdan iki gün önce vefat etmişti yazın iki ssene olack yani başımda annemle bnm yanımda vefat etti 😢 orta işte yaşı canım annemin de o sağ çok şükürler olsunki bebeğimle aynı sene babam
Yaaa Allah rahmet eylesin inşallah canım benim bilmiyordum ben
Rabbim annene hayırlı ömürler versin inşallah kuzum annen yaşı büyük m

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Amin amin inşallah bir buçuk sene oldu ona da canm bayramdan iki gün önce vefat etmişti yazın iki ssene olack yani başımda annemle bnm yanımda vefat etti 😢 orta işte yaşı canım annemin de o sağ çok şükürler olsunki bebeğimle aynı sene babam
Hmm anladım kuzum rabbim rahmet eylesin inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar