Sorum var Sezeryan da kanama ne kadar sürüyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ASELİM tarafından oluşturulan Sezeryan da kanama ne kadar sürüyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 503 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan da kanama ne kadar sürüyor
Konbuyu başlatan ASELİM
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Seriw

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Sezeryanda kanama ne kadar sürüyor 🙏
Herkesin bir olmuyor kuzum bazılarınınki çok sürüyor bazılarınki az sürüyor benim ilk doğumumda normal doğum olmuştu 50 gün sürmüştü sezeryan doğumdan sonra kanama 30 gün sürdü herkesin biri olmuyor dediğim gibi kuzum

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Sezeryanda kanama ne kadar sürüyor 🙏
Canım ne kadar oldu ki sana ? Bana 50 günden fazla sürdü geri de bir hafta ara sıra azıcık lekelenme geldi ondan sonra adet oldum cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Herkesin bir olmuyor kuzum bazılarınınki çok sürüyor bazılarınki az sürüyor benim ilk doğumumda normal doğum olmuştu 50 gün sürmüştü sezeryan doğumdan sonra kanama 30 gün sürdü herkesin biri olmuyor dediğim gibi kuzum
Bnmki de öyleydi bu ikinci olacak bu ne kadar sürerse artk yaa ne uzun kötü aslında için temizlnyr iyi ama çok uzun ya ve çokta

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Canım ne kadar oldu ki sana ? Bana 50 günden fazla sürdü geri de bir hafta ara sıra azıcık lekelenme geldi ondan sonra adet oldum cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bnmki de öyleydi bu ikinci olacak bu ne kadar sürerse artk yaa ne uzun kötü aslında için temizlnyr iyi ama çok uzun ya ve çokta
Aynen için temizleniyor kuzum gerçekten

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Aynen kuzum benim ilk doğumda 50 gün sürmüştü ikinci de 30 gün sürdü
İkisi de sezeryan mi peki camm bnm ilki normal ikinci mecburi sezeryan ilkinde 40 gün sürdü az di sezeryan da 50 gün sürdü çoktu da bu nasıl olur acaba merak ediyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar