Canlar sezeryandan sonra hiç kanamam olmadı sadece hasta bezi ir ta e kullandım oda hiç kirlenmedi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mamı Sibel tarafından oluşturulan Canlar sezeryandan sonra hiç kanamam olmadı sadece hasta bezi ir ta e kullandım oda hiç kirlenmedi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,792 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Canlar sezeryandan sonra hiç kanamam olmadı sadece hasta bezi ir ta e kullandım oda hiç kirlenmedi
Konbuyu başlatan Mamı Sibel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ozlem003

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Doktora sordun mu canım
Kız çok agladı acele unuttum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doktora sordun mu canım
Kız çok agladı acele unuttum ben

Doktora sordun mu canım

Doktora sordun mu canım

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canlar sezeryandan sonra hiç kanamam olmadı sadece hasta bezi ir tane taktım oda hiç kirlenmedi sezeryan olanlar böyle idi
Yok hayatım ben sezaryen dan sonra odaya aldılar sonda çıkınca tuvaletim geldi idrar için kadın lazimlik getirdi hasta bakıcı afedersiniz kan yaptım idrarımı sonra 2gun boyunca kanama oldu sürekli ped değiştirdim ilk sezaryen doğum da

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Canlar sezeryandan sonra hiç kanamam olmadı sadece hasta bezi ir tane taktım oda hiç kirlenmedi sezeryan olanlar böyle idi
İlk sezeryan da hastaneden eve geldiğimde dusa girdim drek hasta bezi taktim yataga bile alt acma ortusu serdim kan gecer diye benimde hic kanamam olmadi bende hic sormadim doktora neden kanamam yok diye normal saniyordum ben olmasimi gerekiyordu ki

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar