Canlar sezeryandan sonra hiç kanamam olmadı sadece hasta bezi ir ta e kullandım oda hiç kirlenmedi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mamı Sibel tarafından oluşturulan Canlar sezeryandan sonra hiç kanamam olmadı sadece hasta bezi ir ta e kullandım oda hiç kirlenmedi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,811 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Canlar sezeryandan sonra hiç kanamam olmadı sadece hasta bezi ir ta e kullandım oda hiç kirlenmedi
Konbuyu başlatan Mamı Sibel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ozlem003

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
İlk sezeryan da hastaneden eve geldiğimde dusa girdim drek hasta bezi taktim yataga bile alt acma ortusu serdim kan gecer diye benimde hic kanamam olmadi bende hic sormadim doktora neden kanamam yok diye normal saniyordum ben olmasimi gerekiyordu ki
Herakde kuzum hiç yok
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok hayatım ben sezaryen dan sonra odaya aldılar sonda çıkınca tuvaletim geldi idrar için kadın lazimlik getirdi hasta bakıcı afedersiniz kan yaptım idrarımı sonra 2gun boyunca kanama oldu sürekli ped değiştirdim ilk sezaryen doğum da
Benimki hiç gelmedi ne ped nede hasta bezi

Canlar sezeryandan sonra hiç kanamam olmadı sadece hasta bezi ir tane taktım oda hiç kirlenmedi sezeryan olanlar böyle idi
Canım aslında kanama olsun diye ebeler karnına biraz bastırıyor sende yapmadılar mı bende 2 tane sezeryan oldum ilkinde bayağı kanamam oldu ikincisinde de orta derece de kanamam oldu ama ebe doğumdan sonra daha uyuşukluğum tamamen geçmeden karnıma bastırıp kanamami getirmişti

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
İlj
Canım aslında kanama olsun diye ebeler karnına biraz bastırıyor sende yapmadılar mı bende 2 tane sezeryan oldum ilkinde bayağı kanamam oldu ikincisinde de orta derece de kanamam oldu ama ebe doğumdan sonra daha uyuşukluğum tamamen geçmeden karnıma bastırıp kanamami getirmişti
İlk Oglumda çok agır kum koydular ama kızımda hiç bastırmadılar

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Canlar sezeryandan sonra hiç kanamam olmadı sadece hasta bezi ir tane taktım oda hiç kirlenmedi sezeryan olanlar böyle idi
Oğlumda 40 gün ama son 10 günü çok az olmak üzere kanama oldu kızımda yoğun bakıma girince 3. Gün kesildi sonra bı kacgun içinde tekrar başladı 20 günlük olacaz hala ama çok az şekilde devam ediyor bı doktora sor normaldir her bünye bir olmaz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar