Canlar sezeryandan sonra hiç kanamam olmadı sadece hasta bezi ir ta e kullandım oda hiç kirlenmedi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mamı Sibel tarafından oluşturulan Canlar sezeryandan sonra hiç kanamam olmadı sadece hasta bezi ir ta e kullandım oda hiç kirlenmedi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,806 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Canlar sezeryandan sonra hiç kanamam olmadı sadece hasta bezi ir ta e kullandım oda hiç kirlenmedi
Konbuyu başlatan Mamı Sibel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ozlem003

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canlar sezeryandan sonra hiç kanamam olmadı sadece hasta bezi ir tane taktım oda hiç kirlenmedi sezeryan olanlar böyle idi
İlk kızım da kanamam oldu normal adet kanaması gibiydi ikincide kan değerlerim çok düşüktü onun için doktorlar geldi karnıma baskı uyguladı ardından altan da elleri ile bakmislardi 😖 çok fena olmuştum bağırdım resmen annem diye sonrada tekrardan doğumhane de ultrason ile baktılar kanım çok düşüktü doktorlar sıvı şeyler yememi söyledi yedikten sonra kanamam az az başlamıştı canım

Tüm sayfalar yüklendi.