Sezeryan dikiş

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Melal tarafından oluşturulan Sezeryan dikiş başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 904 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Sezeryan dikiş
Konbuyu başlatan Melal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Melal

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar bundan bayabi önce de dikislerimle alakalı yazmıştım dikişlerim iyileşti ama bu seferde böyle sislik var sizlerdede oldumu böyle doktora gitmeli miyim
Benim dikislerde böyle canım 2hafta oldu benimde aynı seninki gibi iyileşmesi zaman alır diyolar bakalım bekleyip göreceğiz Allah şifa versin inşallah ❤️

Melal

Kayıtlı Üye
rank
Benim dikislerde böyle canım 2hafta oldu benimde aynı seninki gibi iyileşmesi zaman alır diyolar bakalım bekleyip göreceğiz Allah şifa versin inşallah ❤️
Bana iki ay oldu canım daha yeni iyileşti beter bi durumdaydı hala agrilarim oluyo böylede olunca korktum sorunmu var aceba dedim aynen inşallah canım inşallah 🙏💕🌸
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Zamwnla oda gidecek canım endişe etme doğum yapalı ne kadar oldu
2 ay oldu canım beter bi durumdaydi kaç kere antibiyotik kullandim pansuman yapa yapa duzeldi bu en güzel hali ama şişlik olunca endiselendim biraz inşallah gider canım 🙏🌸

Benimde şiş halen kuzum 3 buçuk ay oldu doğum yapalı doktora gösterdiğimde normal skinti yok demisti
Öylemi bende gitmiştim doktora kontrole iyileşmiş dedi ama kabuklar vardı onlar döküldü şişlik ortaya çıktı bidahada gitmedim ama

Gayet normal dikişlerin. Eğer kızarıklık ve akıntı oluyorsa sıkıntılı
Yok onlar çok şükür canım 🙏

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Bana iki ay oldu canım daha yeni iyileşti beter bi durumdaydı hala agrilarim oluyo böylede olunca korktum sorunmu var aceba dedim aynen inşallah canım inşallah 🙏💕🌸

2 ay oldu canım beter bi durumdaydi kaç kere antibiyotik kullandim pansuman yapa yapa duzeldi bu en güzel hali ama şişlik olunca endiselendim biraz inşallah gider canım 🙏🌸

Öylemi bende gitmiştim doktora kontrole iyileşmiş dedi ama kabuklar vardı onlar döküldü şişlik ortaya çıktı bidahada gitmedim ama

Bana hiç pansuman yap demedi sadece kuru tut terlemesin dedi

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Zamanla düzelecektir canım endişe etme

Melal

Kayıtlı Üye
rank
Bana hiç pansuman yap demedi sadece kuru tut terlemesin dedi
Canım banada pansuman yapma dediler ama benim karnım dikislerimin üstüne düştüğü için enfeksiyon kapti tm kurutamamisim her banyoda beter bi duruma geldi acilma vardı cerrahı islem kötüymüş stajer yaptiydi dikimi antibiyotikler kullandim bu karın düşme olayinida hemsiremiz farketti onun için oluyo dedi pansuman yap gazlı bez koy oraya dedi öyle duzeldi oyuzden yaptim

Zamanla düzelecektir canım endişe etme
İnşallah canım 🙏💕

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Canım banada pansuman yapma dediler ama benim karnım dikislerimin üstüne düştüğü için enfeksiyon kapti tm kurutamamisim her banyoda beter bi duruma geldi acilma vardı cerrahı islem kötüymüş stajer yaptiydi dikimi antibiyotikler kullandim bu karın düşme olayinida hemsiremiz farketti onun için oluyo dedi pansuman yap gazlı bez koy oraya dedi öyle duzeldi oyuzden yaptim

İnşallah canım 🙏💕
Anladım canım çok geçmiş olsun herkeste aynı olmiyo demekki

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar