Sorum var Sezeryan dikişi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebuşşş tarafından oluşturulan Sezeryan dikişi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,085 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan dikişi
Konbuyu başlatan Ebuşşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
Sezeryan dikişlerim çok ağrıyor 22 gün oldu bugün aynadan baktığımda dikişlerim şişmiş ve kızarmış dikişimin ortasında da siyah bir çıkıntı oluşmuş kabarık duruyor başına böyle birşey gelen var mı neden dikişlerim böyle olmuştur acaba
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hiç mi kimsenin bir Fikri yok acaba 🤔
Valla cnm bnde 3 bucuk qy oldu doğum yapalım daha yenı yenı iglesiyor enfeksiyon kapmış olabilir dikkat et ıkincisi dus filan alırsan dikis yerine temiz tülbent koyki ıslak kalmasın iglessin bn oyle iyi oldum

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim kuzum 😘🙏 bende duştan sonra temiz bez koyayım bu hiç aklıma gelmemişti
Bnde 3 normal doğumdan sonra sezeryan oldum çok zorlandım cok gec ayağa kalktım kimsede bilgi vermedi hani nasıl çabuk iylesirim diye bugün dus aldim temiz tülbent koydum orasi baktim gün geçtikçe iyiye gitti şimdi hala tülbent kullanıyorum cunku az nemli kalsa hemen sisip etrafı kızarıyor ve cok agri yapiyor

Sezeryan dikişlerim çok ağrıyor 22 gün oldu bugün aynadan baktığımda dikişlerim şişmiş ve kızarmış dikişimin ortasında da siyah bir çıkıntı oluşmuş kabarık duruyor başına böyle birşey gelen var mı neden dikişlerim böyle olmuştur acaba
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hiç mi kimsenin bir Fikri yok acaba 🤔
Enfeksiyon olabilir kuzum bende 25 gün önce doğum yaptım sezaryen yerimde öyle birşey yok şükürler olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar