Sezeryan doğum kaçıncı haftada oluyor

• Konbuyu başlatan Ayşegül
  • Toplam 15 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayşegül tarafından oluşturulan Sezeryan doğum kaçıncı haftada oluyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,710 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan doğum kaçıncı haftada oluyor
Konbuyu başlatan Ayşegül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilk normal ikincide normaldi doğmadı kalbi duracakken doktor 10 dkya doğmasa kalbi duracak dedi bende korkunca olmadı bende sezeryan istedim sezeryan oldum ama ikinci ise 38-39haftada oluyor tabi sıkıntı olmazsa doktor daha iyi bilir

Benim ilk normal ikincide normaldi doğmadı kalbi duracakken doktor 10 dkya doğmasa kalbi duracak dedi bende korkunca olmadı bende sezeryan istedim sezeryan oldum ama ikinci ise 38-39haftada oluyor tabi sıkıntı olmazsa doktor daha iyi bilir
bende ilkini 38+4 te normal doğum sancısıyla hastaneye gittim çatı darlığı ve kalça çıkıklığım vardı platin var o yüzden normal yapamazsın dedi mecbur sezeryan oldum ikinci de mecburi sezeryan olacak artık kaçıncı haftada derse doktor

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
bende ilkini 38+4 te normal doğum sancısıyla hastaneye gittim çatı darlığı ve kalça çıkıklığım vardı platin var o yüzden normal yapamazsın dedi mecbur sezeryan oldum ikinci de mecburi sezeryan olacak artık kaçıncı haftada derse doktor
Hayırlısı olsun inş kazasız belasız kucağına al işte bebeğe bağlı sıkıntı yoksa 38-39da ama sıkıntı olsa sizde veya bebekte biraz daha erken siz doğuma yakın sık sık kontrollere gidin doktor der şuan kaç haftaliksiniz

Hayırlısı olsun inş kazasız belasız kucağına al işte bebeğe bağlı sıkıntı yoksa 38-39da ama sıkıntı olsa sizde veya bebekte biraz daha erken siz doğuma yakın sık sık kontrollere gidin doktor der şuan kaç haftaliksiniz
haftaya kontrolüm var doğum hakkında bişey söyler mi yoksa erken mi daha şu an 25+3 günlüğüz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar