Sezeryan doğum sonrası

• Konbuyu başlatan Bbb
  • Toplam 9 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bbb tarafından oluşturulan Sezeryan doğum sonrası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 936 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan doğum sonrası
Konbuyu başlatan Bbb
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elifelif26
B

Bbb

Guest
Dün sabah doğum yaptım sezeryan oldum. Ama ağrıdan duramıyorum. Ne yatabiliyorum ne oturabiliyorum ne tuvalete gidebiliyorum. Bebeğimle ilgilenemiyorum bile. Ne yapmam lazım onu da bilmiyorum. Nolur bana bir yol gösterin çok çaresiz kaldım

Mehtap sevmez

Kayıtlı Üye
rank
Dün sabah doğum yaptım sezeryan oldum. Ama ağrıdan duramıyorum. Ne yatabiliyorum ne oturabiliyorum ne tuvalete gidebiliyorum. Bebeğimle ilgilenemiyorum bile. Ne yapmam lazım onu da bilmiyorum. Nolur bana bir yol gösterin çok çaresiz kaldım
Canım bende yeni sezeryan doğum yaptım çok zor ama yurumen lazım kendine Gelmen için ilkgun zor ikinci gün biraz daha iyi olursun inşallah

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Dikiş yerlerin mi çok acıyor kuzum😣

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Dün doğum yapmışsın normal canım bende 4 sene önce kızımı doğurdum sezeryan bende öyleydim kalkamiyodum tek başıma yardım ediyolardi oturamiyodum 1 hafta içinde hafifler ağrıların yürü evin içinde doğum yaptıktan sonra hastanedeyken doktor yanıma geldi yürü hep yatma dedi 3. Kattan zemin kata merdivenlerden inceksin cikicaksin tek başına dedi eşime de yardım etmiyceksin kendi yürüycek dedi 5 gün sonra yine sezeryan doğum yapicam yardım istemiycem kimseden inşallah sende hemen ayaklanirsin iyilesirsin

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle Geçmiş olsun canım gözün aydın Allah analı babalı büyütsün inşaAllah bebişini 💐 ne kadar yürüyüş o kadar çabuk iyileşme kişiden kişiye değişiyor ağrısı tabiki bol bol yürümeye çalış canım

Son düzenleme:
B

Bbb

Guest
Dün doğum yapmışsın normal canım bende 4 sene önce kızımı doğurdum sezeryan bende öyleydim kalkamiyodum tek başıma yardım ediyolardi oturamiyodum 1 hafta içinde hafifler ağrıların yürü evin içinde doğum yaptıktan sonra hastanedeyken doktor yanıma geldi yürü hep yatma dedi 3. Kattan zemin kata merdivenlerden inceksin cikicaksin tek başına dedi eşime de yardım etmiyceksin kendi yürüycek dedi 5 gün sonra yine sezeryan doğum yapicam yardım istemiycem kimseden inşallah sende hemen ayaklanirsin iyilesirsin
Ah ah ölüyorum resmen direkt başım dönüyor nefesim kesiliyor kendimi biran önce koltuğa atma isteği geliyor. Sütüm de gelmedi daha 🥺

Elifelif26

Kayıtlı Üye
rank
Ah ah ölüyorum resmen direkt başım dönüyor nefesim kesiliyor kendimi biran önce koltuğa atma isteği geliyor. Sütüm de gelmedi daha 🥺
Bende öyleydim 2 ay önce sezeryan oldum ilk doğumum normaldi Ben hastanede yattığım gibi kalıyordum afedersin artık otumaktan kalcama ağrı giriyodu kamburlular gibi yürüyordum eve geldim bant vardi çıkardım ertesi günü duş aldım ama alırken resmen sırtıma ağrı giriyodu 2 büklüm durmaktan canım çok yanıyordu kendi kendini iyilestirmen lazım kuzum iyiyim iyi olucam yürümem lazım gibi ben öyle ayağa kalktım kalkarken sanki kasigimda bisi varmış gibi ağırlık ve acı oluyordu yürürken ağrı oluyodu parol içtim oda iyi geldi azda olsa evde yürü dikiş yerine otursun sende iyi olursun inşallah 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar