Sezeryan erken mi sizce

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elmas tarafından oluşturulan Sezeryan erken mi sizce başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,404 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan erken mi sizce
Konbuyu başlatan Elmas
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Haşikio:)

Elifnisa

Kayıtlı Üye
rank
Doktoruma doğum ne zaman olur dedim bana 15 Temmuz gibi aliriz dedi. Ama bu uygulamanın hesabina gore doğum 28 Temmuz gorunuyor. Bayramda alamayiz dedi özel hastane. Acaba doktor bayrama plan mi yapti da bebeğimi erken alacak diye endişelendim. Sizce çok erken mi olur? Tam 38 oluyor o hafta çünkü.
Ben daha yeni sezeryan oldum 37 hafta 1 günlük tü çok şükür sorun olmadi

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Doktoruma doğum ne zaman olur dedim bana 15 Temmuz gibi aliriz dedi. Ama bu uygulamanın hesabina gore doğum 28 Temmuz gorunuyor. Bayramda alamayiz dedi özel hastane. Acaba doktor bayrama plan mi yapti da bebeğimi erken alacak diye endişelendim. Sizce çok erken mi olur? Tam 38 oluyor o hafta çünkü.
Tam zamanı 38 hafta normal yani 37 38 39 hafta sezeryan normal doğum 41 haftaya kadar yolu var ama sezeryan öyle değil

Yıldız Demirok

Kayıtlı Üye
rank
Benimde sezeryan olucak önceki doğumum sezeryan olduğu için 38 haftalık olunca alırız dedi bu uygulama 40 haftayı hesaplıyor sanırım 38 haftalık bebek gelişimini tamamlamış oluyo için rahat olsun

Haşikio:)

Kayıtlı Üye
rank
Ilk dogum sezaryense ikinciyi 38 de aliyolar planli oluyo hani sanci baslamadan bide aclik saati onemli ya planliyolar ben mesela beklemek istedim cok tavsiye etmiyoryz 38de aliyoruz dedi doktor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar