Sezeryan genel anestezi ne zaman kendine gelinir

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Toprak Su tarafından oluşturulan Sezeryan genel anestezi ne zaman kendine gelinir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,758 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan genel anestezi ne zaman kendine gelinir
Konbuyu başlatan Toprak Su
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asel'in annesi ❤️

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben ilkinde belden uyusturma istedim hissedince uyuttular simdi genel anestezi olmak istiyorum belden korkuyorum kendime gelmem ne kadar sürer genelde?

Kızlar ben ilkinde belden uyusturma istedim hissedince uyuttular simdi genel anestezi olmak istiyorum belden korkuyorum kendime gelmem ne kadar sürer genelde?
Zamanını hatırlamıyorum da uyandığımda öldüm sanmıştım 😂😂 beyaz oda soğuktu artı üstümde yeşil örtü vardı gözü kör olasicalar beni atmış gitmişler 😂😄😄

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Canm 15 gün önce doğum yaptım genel anestezi oldum uyanmam çok kolay oldu ameliyathaneden çıkarken kısmen uyaniktim odama gelince 15 dk icinde kendime geldim ve bebeğime verdiler bnaa ağrım çok yoktu ağrı kesici serumla takılı bir şekilde ameliyathaneden çıktım bir sürede verdiler çabuk toparladım 6 saat sonrada ilk yürüyüşumu yaptım hasta bakıcıyla biraz o zaman canım yandı ama ondan sinra kendim yürüdüm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar