Sorum var Sezeryan göbegı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Okyanusgülü tarafından oluşturulan Sezeryan göbegı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,491 kez görüntülenmiş, 48 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan göbegı
Konbuyu başlatan Okyanusgülü
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Ahhahaha kız Allah seni ne etmesin ama korse tak canım baya işe yariyor bende yaradı tabi ben doğumdan 1 gün sonra direk sardım karnını 40 gün boyunca 4. Ayda da korse giydin araliklarla şükür sıkıntı yok
Kız korse vardı korsesiz zaten bişey güzel olmuyoki bacım ama saramadigim için isde zamaninda of offf

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim dert etme emzirmen daha önemli bu zamanda sadece ekmek hamur işinden ve şekerden uzak durursan göbeğin hızlı gider
Yani canım orası oyle tabi zaten benim sıpa emmeyi birakdi bı uykuya dalarken bide uykudan uyanınca emiyo bide özledimi😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Suan beni anlatyorsun🥲benimde oyle
😂🤭😂😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla bendede var belim falan ince ama göbeğin aşağısına gelince orası sıkıntı 🤦🏻‍♀️ ne giysem hemen kendini belli ediyor. Doktorum bana 4. Aya kadar sporu yasaklamıştı yeni yeni spora başlayacağım bende
Bu gidişle bende baslicam canım gerçi maşallah gündüz hiç dur durağım yokda onunla bu göbek gitmicek anlaşılan😂😂

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.