Sorum var Sezeryan günü ne zaman veriliyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde annesongul tarafından oluşturulan Sezeryan günü ne zaman veriliyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 696 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan günü ne zaman veriliyor
Konbuyu başlatan annesongul
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Kız burada yeni gelenlere göre hepimiz öyleyiz 😂😂 helede şu foto atıp yerleşmemi diye soranlar sanırsın biz profesörüz de doktora gitmiyor bize soruyorlar 😂😂
Aynen aynen orası öyle tabiki onalrin yanında profesör doktor olmalıyız 🤣🤣 sinir oluyorum gerçekten ama bu tarz soruları soranlara ya 😠

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Birbirimizi görmesekte ar damarı diye birşey var yani
Görsekte var kuzum o ar damarı sadece bazıları aşırı arsız . Ayıptır söyleme ben eşimin yanında üstümü değiştirmeye utanıyorum adam bana hala utanıyor musun diyor düşün 😂😂. Millet foto atıyor ya iç çamaşırının

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Görsekte var kuzum o ar damarı sadece bazıları aşırı arsız . Ayıptır söyleme ben eşimin yanında üstümü değiştirmeye utanıyorum adam bana hala utanıyor musun diyor düşün 😂😂. Millet foto atıyor ya iç çamaşırının
Ayşenur aynen bende kapıyı kilitliyorum hatta ne olur ne olmaz diye hala utaniyorum 🤣🤣 8 Nisan'da 6 yılımız bitiyor ☺️☺️

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Merhaba arkadaşlar ben 38 haftalık gebeyim bütün sezeryan işlemlerimi yaptım gün almak kaldı sadece sancı görmeden gün vermiyorlarmış böyle bir şey var mı gerçekten 36 haftalıkken işlemlerimi tamamlamıştım 38'e girdim gün almaya gideceğim verirler mi
Canım bklemene gerek yılki normal doğum değil bu. Doktorun gün vrmedimi

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ayşenur aynen bende kapıyı kilitliyorum hatta ne olur ne olmaz diye hala utaniyorum 🤣🤣 8 Nisan'da 6 yılımız bitiyor ☺️☺️
Maşallah canım bizim 21 mayısda 3 yıla giriyoruz 😂😂. Ben kapıyı kilitlemiyorum 😂😂onu yaparsam sanırım evde küçük çaplı kavga çıkar ama utanıyorum işte aman utanmak iyidir f

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar