Sorum var Sezeryan iyleşme süresi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde leylam19 tarafından oluşturulan Sezeryan iyleşme süresi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 580 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan iyleşme süresi
Konbuyu başlatan leylam19
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hazall

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Aahahha öyle deme kız bende 3 gündür kendimi doğum etmiş görüyorum 😂😂 bir an önce doğsa diye bakıyorum hatta ama bakalım zamanı vakti ne zaman 😂😂rüya gibi geçmez acı ama gerçek 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet kuzum ya şehir hastanesi sanki doktorların özenerek seçmişte koymuş gibi

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Benim 14 ay oldu hala dar pantolon giydiğimde ya da uzun süre pantolonla oturduğumda dikişler çok rahatsız ediyor, hele bir de gaz sancısında dikiş yeri sanki zonkluyor ama normal zamanda bol eşofmanla elbiseyle falan unutuyorum dikişleri.Eltimin 5 sene oldu o da diyor hala uyuşuk hissetmiyorum diye galiba ömür boyu bize arkadaş olacak bu dikişler
Benim yeni yeni rahatsız etmeye başladı öyle normal yürüyünce felan sanki hiç bişey yok. Ama aniden kalkınca bişeye dokununca yada kızım bilmeden eliyile ayağıla vurunca çok acıyor uyuşuk olmasıda önceden daha çoktu hissetmiyordum o bölgeyi şimdi sanki kolunun üstüne felan yatarsın uyuşur ya öyle uyuşmuş sanki. karıncalanıyor gibi azıcık hissediyorum.

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Benim yeni yeni rahatsız etmeye başladı öyle normal yürüyünce felan sanki hiç bişey yok. Ama aniden kalkınca bişeye dokununca yada kızım bilmeden eliyile ayağıla vurunca çok acıyor uyuşuk olmasıda önceden daha çoktu hissetmiyordum o bölgeyi şimdi sanki kolunun üstüne felan yatarsın uyuşur ya öyle uyuşmuş sanki. karıncalanıyor gibi azıcık hissediyorum.
Zamanla geçiyor o karıncalanma hissi sadece elleyince bir şey sıkınca ya da epilasyonda falan hissediliyor ama biraz da bünyeye bağlıymış demek ki benim geç geçti.Ben bi de su içemiyorum çok aklıma gelmiyor o da etkili demek ki

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar