Sorum var Sezeryan iyleşme süresi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde leylam19 tarafından oluşturulan Sezeryan iyleşme süresi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 581 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan iyleşme süresi
Konbuyu başlatan leylam19
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hazall

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Merhaba arkadaşlar nasılsınız sizlere birkaç sorum var.sezeryan olalı 2 gün sonra 2ay olacak ve benim sezeryan yerimin kenarında şişlik var olduğum günden beri var sol taraf biraz daha şiş gibi ve ben oraları daha önce hiç hissetmiyordum şimdi dokununca sanki uyuşmuş gibi hissediyorum sebebi ne acaba normalmi? 2 ci sorumsa ben uyurken felan bebeyimağlayınca aniden kalkıyorum ve sezeryan yerim ağrıyor acaba dikişlere felan zarar verirmi yoksa iyleşmişmidir? ve artık ağır kaldırırsan zararı olurmu? mesela ilk kızımı arada bilmeden unutup kucağıma alıyorum
Olabiliyo cnm ağır kaldırma ve ani hareketler de yapma henüz dikişlerin iyilesmemis üşütmemeyede dikkat et cnm

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 31. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık kokonat büyüklüğünde.
Bebek başını bir taraftan diğer tarafa çevirebilir. çok hareket etmesinden dolayı annede uykusuzluk olabilir. Bu haftadan itibaren yalancı doğum ağrıları (braxton hick kasılmaları) başlar. bazen erken doğum eylemi başlayabilir. ağrılar sürekli olursa mutlaka doktorunuza haber verin.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 40 cm ağırlıgı 1650 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Canm daha yeni ameliyatlısın sonuçta dikkat et bence bı doktora da görün
Yarın gidicem canım teşekkür ederim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Olabiliyo cnm ağır kaldırma ve ani hareketler de yapma henüz dikişlerin iyilesmemis üşütmemeyede dikkat et cnm
Ağrılar biraz geçince ameliyat olduğunu unutuyor insan 😄 yarın kontrole gidicem inşallah bişey yoktur. Yazdığın için teşekkür ederim canım

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar nasılsınız sizlere birkaç sorum var.sezeryan olalı 2 gün sonra 2ay olacak ve benim sezeryan yerimin kenarında şişlik var olduğum günden beri var sol taraf biraz daha şiş gibi ve ben oraları daha önce hiç hissetmiyordum şimdi dokununca sanki uyuşmuş gibi hissediyorum sebebi ne acaba normalmi? 2 ci sorumsa ben uyurken felan bebeyimağlayınca aniden kalkıyorum ve sezeryan yerim ağrıyor acaba dikişlere felan zarar verirmi yoksa iyleşmişmidir? ve artık ağır kaldırırsan zararı olurmu? mesela ilk kızımı arada bilmeden unutup kucağıma alıyorum
Benim 14 ay oldu hala dar pantolon giydiğimde ya da uzun süre pantolonla oturduğumda dikişler çok rahatsız ediyor, hele bir de gaz sancısında dikiş yeri sanki zonkluyor ama normal zamanda bol eşofmanla elbiseyle falan unutuyorum dikişleri.Eltimin 5 sene oldu o da diyor hala uyuşuk hissetmiyorum diye galiba ömür boyu bize arkadaş olacak bu dikişler

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Benim 14 ay oldu hala dar pantolon giydiğimde ya da uzun süre pantolonla oturduğumda dikişler çok rahatsız ediyor, hele bir de gaz sancısında dikiş yeri sanki zonkluyor ama normal zamanda bol eşofmanla elbiseyle falan unutuyorum dikişleri.Eltimin 5 sene oldu o da diyor hala uyuşuk hissetmiyorum diye galiba ömür boyu bize arkadaş olacak bu dikişler
Kız neden öyle ki . Çok uzun sürmüş

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Bende öyle değil ama . Vucut yapısı ile mi alakalı acaba
Valla bilemiyorum ki acaba zaman geçtikçe mi oluyor benim de tam uyuşuk sayılmaz zamanla oradaki hücreler ölüyor mu anlamadım.Benim bacağım yarılmıştı lise 2de 6 dikiş atıldı onun da seneler sürdü geçmesi anca bi 3-4 sene önce geçmiştir bacağımı alırken çok acıyordu belki de vücutla alakalıdır

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Bende öyle değil ama . Vucut yapısı ile mi alakalı acaba
Bence bünye ile alakalı benim teyzemin kızı gelinimiz sezeryan oldu inan ikinci günü hiç sezeryan olmamış gibi hareket ediyorlardı. Ne uğusukluk ne ağrı bünye ile alakalı birde ameliyat oldum deyip yatmadilar hiç hep ayakta idiler banada aynısını söylüyorlar senin dediğin gibi bol sıvı ve hareket etmek ve kendini salmamak . İnşallah bende öyle yapıcam birde tabi doktor çok önemli doğuma giren dikişi atan ben kenimi çok hazırladım 🤣

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Bence bünye ile alakalı benim teyzemin kızı gelinimiz sezeryan oldu inan ikinci günü hiç sezeryan olmamış gibi hareket ediyorlardı. Ne uğusukluk ne ağrı bünye ile alakalı birde ameliyat oldum deyip yatmadilar hiç hep ayakta idiler banada aynısını söylüyorlar senin dediğin gibi bol sıvı ve hareket etmek ve kendini salmamak . İnşallah bende öyle yapıcam birde tabi doktor çok önemli doğuma giren dikişi atan ben kenimi çok hazırladım 🤣
Kesinlikle bünye ile alakli kardeşim 3 gün ayakdaydi ben 🤣🤣🤭 zor gecmisti

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar