Sorum var Sezeryan iyleşme süresi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde leylam19 tarafından oluşturulan Sezeryan iyleşme süresi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 582 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan iyleşme süresi
Konbuyu başlatan leylam19
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hazall

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Kimseyi dinleme sen canım . O ağırlık bende de var hele oturunca karnım sanki bacaklarımdan aşağı düşecek gibi hissediyorum 🤦🏻‍♀️. Yeri daraldığı için haraketi az olabilir. Endişe etme . Hayırlısı ile gelsin inşallah minik prensesler 🤲🏻❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim oğlanda aşırı haraketliydi buda öyle abisi gibi helede saatgece 3 ile 5 arası 😂😂
İnşallah yeri daraldığı içindir bu hareket azlığı daha içimde bir canavar varmış gibi hareket ediyordu🤣😅şimdi sakinlesince şaşırdım bende bakalım yarın netleşicek hepsi 🫣

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
İnşallah yeri daraldığı içindir bu hareket azlığı daha içimde bir canavar varmış gibi hareket ediyordu🤣😅şimdi sakinlesince şaşırdım bende bakalım yarın netleşicek hepsi 🫣
Yaa dışarıya enerji topluyordur 😂😂. Midende filan bir rahatlama var mı peki benim karnım hiç yukarı çıkmadı 😂😂hep aşağıda ama şu 1 haftadır midemden baskı filan yok doğumun yaklaştığını ben böyle anlıyorum 😂😂

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Yaa dışarıya enerji topluyordur 😂😂. Midende filan bir rahatlama var mı peki benim karnım hiç yukarı çıkmadı 😂😂hep aşağıda ama şu 1 haftadır midemden baskı filan yok doğumun yaklaştığını ben böyle anlıyorum 😂😂
Midem rahat baskı yok biraz göbeğim yayikti şimdi bildiğin aşağıda ve top gibi yuvarlak birde istifra ediyorum sanki yeni hamile kalmış gibi çünkü benim ilk 4 ayım çok zor geçti hep istifra hep istifra şimdi gene öyleyim ne yesem çıkarıyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Midem rahat baskı yok biraz göbeğim yayikti şimdi bildiğin aşağıda ve top gibi yuvarlak birde istifra ediyorum sanki yeni hamile kalmış gibi çünkü benim ilk 4 ayım çok zor geçti hep istifra hep istifra şimdi gene öyleyim ne yesem çıkarıyorum
Kız yarın inşallah hayırlı haberlerle gelirsin. Kayra da bende öyleydim. Bunda ara ara mide bulantısı yaşıyorum helede sabahları ama . Senşn doğum yakın sanırım benimkinden 😂😂

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Kız yarın inşallah hayırlı haberlerle gelirsin. Kayra da bende öyleydim. Bunda ara ara mide bulantısı yaşıyorum helede sabahları ama . Senşn doğum yakın sanırım benimkinden 😂😂
Vallaha artık ne istiyorum biliyormusun gideyim bayıltsınlar çıkayım çocuk yanımda olsun rüya gibi gelsin geçsin 😅😅😅😅 36 . haftadayim artık normal şartlarda 2 hafta sonra doğum ama hani yarında alsa hiç birşey demem🤣🫣

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Vallaha artık ne istiyorum biliyormusun gideyim bayıltsınlar çıkayım çocuk yanımda olsun rüya gibi gelsin geçsin 😅😅😅😅 36 . haftadayim artık normal şartlarda 2 hafta sonra doğum ama hani yarında alsa hiç birşey demem🤣🫣
Aahahha öyle deme kız bende 3 gündür kendimi doğum etmiş görüyorum 😂😂 bir an önce doğsa diye bakıyorum hatta ama bakalım zamanı vakti ne zaman 😂😂rüya gibi geçmez acı ama gerçek 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnsalalh girer canım benim banada başka doktor girmişti ama hepside aşırı ilgili 🤩🤩🥰
Evet kuzum ya şehir hastanesi sanki doktorların özenerek seçmişte koymuş gibi 😍😍

Tüm sayfalar yüklendi.