Sezeryan kaçıncı haftada oluyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aysesen16 tarafından oluşturulan Sezeryan kaçıncı haftada oluyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,176 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan kaçıncı haftada oluyor
Konbuyu başlatan Aysesen16
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aysesen16

Ayşenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Vallahi benim oğlum öyle oldu canım hem sütüm olmadı hem çocuğu kuveze aldılar doktora sebebini sordum erken almışız dedi
Dedigim gibi canim kisiden kisiye degisiyor bebegin gelisimine de bagli benim ilk sezeryanimdi be 38. Haftada aldi drum kizimda cok şükür saglikliydi 4100 gr dogdu sütümün sezeryan sonrasi hemen gelmesine ben bile şaşırmıştım😄

Berna43

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim normal doğum bile 37+6 da olmustu zaten normalde önce olabiliyor. Normal doğumda bile sütü gelmeyenler oluyormuş ama 38 erken değil sezeryan için bencede

Aysesen16

Kayıtlı Üye
rank
2. Sezeryani 38. Hafta icinde alıyorlar.Benim dr um 38+de aldı daha da bekletmem demisti.Sütüm de hemen geldi.genel tam uyutarak yapılınca gelmiyor diyorlar ama bilmiyorum ben de belden aşağı uyuşturdular ben uyanıktım yani.
Bnmde öyle spinal anestezi ile oldu ama maalesef sütüm hm çok geç hmde az geldi ikinci için de aynı sey yaşamak istemiyorum korkuyorum bunun için bir öneri tavsiyenix var mı

Nazem

Kayıtlı Üye
rank
2. Sezeryanda 38 de alınıyor diye biliyorum bebek gelişmiş oluyor zaten ben ilk doğumunu 36. Haftada sezeryanla yaptım kuveze girmedi sütümde hemen geldi bebekte sıkıntı yoksa kilosu iyiyse kuveze almazlar
Bir maruzati yoksa acaba neden 36 haftada sezaryan oldun ?bebeyin kilosu kaçti? cnm eyer sakincasi yoksa söylermisin? Çok soruda sordum k.b

Tüm sayfalar yüklendi.