Sezeryan olan anneler buraya bakarmısınız lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Sezeryan olan anneler buraya bakarmısınız lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 586 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan olan anneler buraya bakarmısınız lütfen
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan DUYGUECEM
Selam anneler .. 18 gündür sezeryan oldum ama dün doktora gitdim korse taka bilirmiyim diye izin vermedi. Karnım çok sarkdı ya dikişimin üzerine düşüyor napayım lütfen yardım edin

Canım daha çok yeni vücudunun toparlanması zaman alır bir anda toplanmaz
Daha çok erken canm zamanla vücudun kendini toplar biraz sabretmen lazm
40 in ciktindan sonra korseye izin veriyorlar ama karnini biz bezle biseyle sarabilirsin
İnanın karnım incelsin falan diye demiyorum karnım aşağıya sarkıyor dikişimi kapatıyor sonra dikiş yerim ağrıyor. O yüzden söyledim. 2 çocuk dogurdum bu kadar canım yanmadı. Yemin ederim mahv oldum.dün doktor kocama bir daha gebelik hakda düşünmeyin çünki annenin hayatı riske girer dedi . Şaşırdım. Neden ama sezeryan olunca böylemi oluyor. Palasenta bebekden önce ayrılmışdı bende kanamam oldu o yüzden sezeryan oldum neden böyle söyledi anlamadım.
2 sezaryen oldum o göbeğim asla toparlanmadı 3. Den sonra artık ameliyatla kurtulacağım ondan
Neden çokmu göbeklisin. Sende mi korse takmadın?

DUYGUECEM

Kayıtlı Üye
rank
İnanın karnım incelsin falan diye demiyorum karnım aşağıya sarkıyor dikişimi kapatıyor sonra dikiş yerim ağrıyor. O yüzden söyledim. 2 çocuk dogurdum bu kadar canım yanmadı. Yemin ederim mahv oldum.dün doktor kocama bir daha gebelik hakda düşünmeyin çünki annenin hayatı riske girer dedi . Şaşırdım. Neden ama sezeryan olunca böylemi oluyor. Palasenta bebekden önce ayrılmışdı bende kanamam oldu o yüzden sezeryan oldum neden böyle söyledi anlamadım.

Neden çokmu göbeklisin. Sende mi korse takmadın?
Şimdi 16 haftalık hamileyim doğdu doğacak sanırsınız zayıfladığımda bile o aşağı sarkan, kısım gitmedi evet korse takmadım pişmanım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar