Sezeryan olanlar/ olacaklar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bir Mucize tarafından oluşturulan Sezeryan olanlar\/ olacaklar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,199 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan olanlar\/ olacaklar
Konbuyu başlatan Bir Mucize
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yazgülü(semra)

Elifffff

Kayıtlı Üye
rank
Vajinusmusu yenerek hamile kaldim 5 sene oldu ama hala alttan muayne olamiyorum ilk bebegim o yuzden sezeryan oldu kaslarim cok skıydı ikincide mecburen olacak

Esoşe

Kayıtlı Üye
rank
Kendi tercihiniz mi yoksa diğer nedenlerden mi sezeryan oldunuz/olacaksınız? Ben plasentası aşağıda olduğu için sezeryan olacağım. Sizler de paylaşır mısınız?
Sezeryan oldum ama nedenini bilmiyorum doktor sen norml yapamazsn dedi bizde sorgulamadk ilk heyecandan acemilikten neyse,iki kere sezeryan oldum .

Kendi tercihiniz mi yoksa diğer nedenlerden mi sezeryan oldunuz/olacaksınız? Ben plasentası aşağıda olduğu için sezeryan olacağım. Sizler de paylaşır mısınız?
Ben 3cü dogumumu sancıyla gitdim sezeryan oldum bende öykeymişim srnin gibi ve sancı nedeniyle palasenta bebekden önce ayrılmış o yüzden sezeryan oldum acil sezeryan

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Canim ben iki normal doğum yaptım bunu sezeryan istiyordum bugün baskq doktora gittim iki doktor arasında kaldım hangisine devam edecem bilem dim ama bugün ki gittiğim beni normal doğuma ikna etti bir de kızlar sezeryan olupta sonradan normal doğum çok yaptırmış hem de iki sene ara ile 17 ay ara ile çok memnun hastaları sezeryan sonrası normal düşünenler iscin ismini verebilirim instegramdan bir bakarsiniz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar