Sezeryan oldum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde alya tarafından oluşturulan Sezeryan oldum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,142 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Sezeryan oldum
Konbuyu başlatan alya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 5gun önce sezeryan oldum aşırı baş ağrısı yaşıyorum benim gibi bu ağrıyı yaşayan oldumu lütfen yardımcı olur musunuz 🤲🙄🙄 aşırı kötüyüm bebeğimle ilgilenemiyorum kafayı yiyecek durumdayım ilk iki gün hastanedeydim.sadece dikişlerim ağrıyordu eve geldim bu baş ağrısı başladı.doktora söyledik normal dedi
Dayanılır gibi deil 😓🤦🙄sacimdan sürüklüyorlar sanki😓
Büyük ihtimalle narkozu atamamışsın canım bol bol su tüket ve kahve felan iç

Gebedediler

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 5gun önce sezeryan oldum aşırı baş ağrısı yaşıyorum benim gibi bu ağrıyı yaşayan oldumu lütfen yardımcı olur musunuz 🤲🙄🙄 aşırı kötüyüm bebeğimle ilgilenemiyorum kafayı yiyecek durumdayım ilk iki gün hastanedeydim.sadece dikişlerim ağrıyordu eve geldim bu baş ağrısı başladı.doktora söyledik normal dedi
Canm çok geçmiş olsun bende de öyle ağrı çok olmuştu bn ayağım altına sıcak su torbası başıma da buz torbası koyarak geçirdim bi nebze şoklama olayı gibi düşün bana çok faydası oldu ister araştır ister dene inşallah faydadı olur 🙏

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
Canım narkozdandır o ağrı nescafe iç kafein rahatlatır Allah analı babalı büyütsün miniği😍

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Gözün aydın geçmiş olsun kuzum rabbim analı babali büyütmeyi nasip etsin insallah kuzum bol.bol nescafe tüket baş ağrını alıcaktır ve bebeğin uyuduğunda sende uyu kuzum
Allah razı olsun canım ❤️ inşallah gecer 🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canm çok geçmiş olsun bende de öyle ağrı çok olmuştu bn ayağım altına sıcak su torbası başıma da buz torbası koyarak geçirdim bi nebze şoklama olayı gibi düşün bana çok faydası oldu ister araştır ister dene inşallah faydadı olur 🙏
Bunu da denicem inşallah canm ❤️ teşekkür ederim 🤦

Büyük ihtimalle narkozu atamamışsın canım bol bol su tüket ve kahve felan iç
Valla durmadan içiyorum kahve🤦gecmiyo uzanıyorum şu an bişey yok kalkıyorum aynı yine

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Allah razı olsun canım ❤️ inşallah gecer 🤲

Bunu da denicem inşallah canm ❤️ teşekkür ederim 🤦

Valla durmadan içiyorum kahve🤦gecmiyo uzanıyorum şu an bişey yok kalkıyorum aynı yine
Allah sende de razı olsun kuzum insallah balim🙏🤲🥰

Busra90

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun canım narkoz etkisidir bol bol kahve iç bende olmadı ama olanlara kahve çok öneriliyor

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar