Sezeryan sonrasi gebelik icin ne kadar beklenir ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kendimce tarafından oluşturulan Sezeryan sonrasi gebelik icin ne kadar beklenir ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,545 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan sonrasi gebelik icin ne kadar beklenir ?
Konbuyu başlatan Kendimce
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Seydaysr

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Doktora sordum canim bugun kontrolum vardi. Çok sukur vucudum çabuk toparliyormus dikisler falan iyi rahim toparlanmis sizma kanama enfeksiyon yok dedi. 6 ay sonra kalabilirsin ama yine de kontrole gelmen lazim dedi. 3 ay sonra vitamin takviyesi baslayacak. 6.ayda tam karar verecek gebelige hazir olup olmadigima.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Zorlanmisti yeni cunki canim
Peş peşe zorlanmıycakmısın ya iyi cesaret vallahi helal olsun

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Doktora sordum canim bugun kontrolum vardi. Çok sukur vucudum çabuk toparliyormus dikisler falan iyi rahim toparlanmis sizma kanama enfeksiyon yok dedi. 6 ay sonra kalabilirsin ama yine de kontrole gelmen lazim dedi. 3 ay sonra vitamin takviyesi baslayacak. 6.ayda tam karar verecek gebelige hazir olup olmadigima.

Zorlanmisti yeni cunki canim
İyi o zaman canım Allah gönlüne göre versin inşallah ☺️ bebeğin ne kadarlık şuan?

Kendimce

Kayıtlı Üye
rank

Kendimce

Kayıtlı Üye
rank
Kıyamam canım benim ya tüylerim diken diken oldu rabbim sabır versin çok üzüldüm 😔
Amin canim Allahim sabrimi arttirsin insallah. Senle çok konusmustuk unutmadiysan ne hevesle bekliyordum ama nasip iste.

Ah ah😥 şefaatçin olsun inşallah cennet kuşu 😥 allah sabır versin kucağını dolsursun inşaallah
Amin canim insallah Allahim bir evlat daha nasip etsin.

Kendimce

Kayıtlı Üye
rank
Aynen kuzum biliyorum ama kaybettiğini bilmiyordum çok üzüldüm ya 😔😔 kıyamam sana rabbim sabır versin tekrar yaşatmasın inşallah 🙏 neden olmuş peki
Yavrum dogumu baslatip plesentadan ayrilmis. Sebebi bilinmiyor otopsi istemis hastane , esim kabul etmemis.

1 sene yeterli cnm
Tesekkur ederim canim doktora gittim bugun. 6 ay sonra bakacagiz dedi bir seneye kadar da uzuyormus rahmin ve vucudun durumuna gore belirleniyormus suresi.

Tüm sayfalar yüklendi.