Sezeryan sonrasi gebelik icin ne kadar beklenir ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kendimce tarafından oluşturulan Sezeryan sonrasi gebelik icin ne kadar beklenir ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,539 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan sonrasi gebelik icin ne kadar beklenir ?
Konbuyu başlatan Kendimce
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Seydaysr

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Yavrum dogumu baslatip plesentadan ayrilmis. Sebebi bilinmiyor otopsi istemis hastane , esim kabul etmemis.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tesekkur ederim canim doktora gittim bugun. 6 ay sonra bakacagiz dedi bir seneye kadar da uzuyormus rahmin ve vucudun durumuna gore belirleniyormus suresi.
Kıyamam ya gerçekten çok üzüldüm canım benim hiç kolay değil rabbim kimseyi evladıyla sınamasın daha büyük acı yok Allahım sabrını versin inşallah

Kendimce

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben 1 yılımin dolmasına 2 hafta kala hamile kaldım 7 haftalık gebeyim şu an dikişlerim de bebekte iyi
Insallah ben de iyi olurum canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben 1 yılının dolmasına 2 hafta kala hamile kaldım şu an 7 haftalık hamileyim çok şükür dikişlerim iyi bebekte iyi.
Doktor 6 ay dedi bana da insallah çok uzamaz

Son düzenleme:

Güll1907

Kayıtlı Üye
rank
Bende de aynı sorun oldu canım bebegim 20 haftalıkken plasenta dan ayrıldı sezeryanla aldılar profosör 1 sene bekle dedi bekledik sonra tekrar oldu şimdi 19 haftalık üzülme onlar bize cennette şefaatçi olavak inşallah 🙏

Kendimce

Kayıtlı Üye
rank
Bende de aynı sorun oldu canım bebegim 20 haftalıkken plasenta dan ayrıldı sezeryanla aldılar profosör 1 sene bekle dedi bekledik sonra tekrar oldu şimdi 19 haftalık üzülme onlar bize cennette şefaatçi olavak inşallah 🙏
Benim yavrum 39 haftalik olmustu boyu kilosu yuzu her seyi ne guzeldi. Gizli sanci olmasa plesentadan ayrilmasa hicbir saglik sorunu yoktu. Allahim bana da bir daha nasip etsin insallah. Saglikla kucakla yavrunu canim.

Yeter Sevda

Kayıtlı Üye
rank
Sezeryandan sonra vucut hamilelige ne zaman hazir olur
Başın sağolsun canım bende iki bebeğimi kaybettim plesanta bebekten ayrılmıştı doktor en az iki sene dedi ilk bebeğimi kaybedince ben dinlemedim doktoru bir sene içinde tekrar hamile kaldım onuda kaybettim ondan sonra iki seneden fazla bekledim şuan 14 haftalık hamileyim seni çok iyi anlıyorum o anki piskolojiyle hemen bir çocuğum olsun bunun acısını onunla unutim diye avutuyor insan kendini rabbim gönlüne göre versin inşallah ama doktoru çok iyi dinle o ne derse onun dediğini yap 😊

Kendimce

Kayıtlı Üye
rank
Başın sağolsun canım bende iki bebeğimi kaybettim plesanta bebekten ayrılmıştı doktor en az iki sene dedi ilk bebeğimi kaybedince ben dinlemedim doktoru bir sene içinde tekrar hamile kaldım onuda kaybettim ondan sonra iki seneden fazla bekledim şuan 14 haftalık hamileyim seni çok iyi anlıyorum o anki piskolojiyle hemen bir çocuğum olsun bunun acısını onunla unutim diye avutuyor insan kendini rabbim gönlüne göre versin inşallah ama doktoru çok iyi dinle o ne derse onun dediğini yap 😊
Allahim ikizime de sabir versin canim. Insallah ben de saglikla bir evlat sahibi olurum. Rabbim yavrunu saglikla kucagina almayi nasip etsin 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.