Sezeryan sonrasi gebelik icin ne kadar beklenir ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kendimce tarafından oluşturulan Sezeryan sonrasi gebelik icin ne kadar beklenir ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,527 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan sonrasi gebelik icin ne kadar beklenir ?
Konbuyu başlatan Kendimce
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Seydaysr

Kendimce

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim kimseyi evladiyla sinamasin inşallah sanada hayırlısıyla sağ salim zamanında kucağına alacağın hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah 🤲
Amin Allah razi olsun insallah nasip eder Rabbim.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

6 ay çok erken yinede doktora sormanda fayda var
Özele gidiyordum bir de devlete gidip sorayim ne diyecekler.

Bende sezeryanla oldum ilk kızım 3 oğlum1 yaşında ve şuan 7 haftalık k hamileyim.hiç bir problem olmuyor. Sadece ağrısı oluşur biraz hamilelik sürecinde.
Hamilelikte agri oluyor ama sorun olmuyor anladim. Allahim saglikla kucagina almayi nasip etsin.

Bende sezeryanla oldum ilk kızım 3 oğlum1 yaşında ve şuan 7 haftalık k hamileyim.hiç bir problem olmuyor. Sadece ağrısı oluşur biraz hamilelik sürecinde.
Hamilelikte agri oluyor ama sorun olmuyor anladim. Allahim saglikla kucagina almayi nasip etsin.
İlk bebeğim doğdu vefat etti ben hep istedim gebe kalmak sonra 1 yıl oldu hamile kaldım inşallah bunu sağ salim kucağıma alirim
Allahim saglikla kucagina almayi nasip etsin canim. Seni o kadar iyi anliyorum ki yasayan bilir.

Güll1907

Kayıtlı Üye
rank
Benim yavrum 39 haftalik olmustu boyu kilosu yuzu her seyi ne guzeldi. Gizli sanci olmasa plesentadan ayrilmasa hicbir saglik sorunu yoktu. Allahim bana da bir daha nasip etsin insallah. Saglikla kucakla yavrunu canim.
Amimn canım benim seni çokk çokk iyi anlıyorum rabbim bir daha masip eder inşallah üzülme hiç canını da sıkma

Sema tbk

Kayıtlı Üye
rank
Sezeryandan sonra vucut hamilelige ne zaman hazir olur
Canım ben ilk sezeryandan sonra 10 aylıktı bebeğim sürpriz hamile kalmıştım çok korkuyordum erken diye ama çok şükür ki sorun olmadı şimdi iki kızım da kocaman büyüdüler şimdi üçüncüye hamileyim Allah bu bebeğini sağlıklı şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah melek yavrun şefaatçin olsun inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar