Sezeryan sonrasi gebelik icin ne kadar beklenir ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kendimce tarafından oluşturulan Sezeryan sonrasi gebelik icin ne kadar beklenir ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,540 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan sonrasi gebelik icin ne kadar beklenir ?
Konbuyu başlatan Kendimce
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Seydaysr

Kendimce

Kayıtlı Üye
rank
Amimn canım benim seni çokk çokk iyi anlıyorum rabbim bir daha masip eder inşallah üzülme hiç canını da sıkma
Saglikli sagsalim nasip etsin insallah canim.
Benim ablam Birinci çocuğundan 6 ay sonra 2ciyə hamilə kaldı 1 hafta oldu 2ci dünyaya gəldi😍
Masallah insallah ben de böyle iyi olurum. Allahim saglikla buyutmeyi nasip etsin ablana 🙏
Canım ben ilk sezeryandan sonra 10 aylıktı bebeğim sürpriz hamile kalmıştım çok korkuyordum erken diye ama çok şükür ki sorun olmadı şimdi iki kızım da kocaman büyüdüler şimdi üçüncüye hamileyim Allah bu bebeğini sağlıklı şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah melek yavrun şefaatçin olsun inşallah
Insallah saglikli bir yavrum olur. Allah evlatlarinla mutlu hayirli ömûrler nasip etsin canim 🙏

Seydaysr

Kayıtlı Üye
rank
Amin Allah razi olsun insallah nasip eder Rabbim.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Özele gidiyordum bir de devlete gidip sorayim ne diyecekler.

Hamilelikte agri oluyor ama sorun olmuyor anladim. Allahim saglikla kucagina almayi nasip etsin.

Hamilelikte agri oluyor ama sorun olmuyor anladim. Allahim saglikla kucagina almayi nasip etsin.

Allahim saglikla kucagina almayi nasip etsin canim. Seni o kadar iyi anliyorum ki yasayan bilir.
Amin canım sağ ol

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar