Sezeryan sonrası kanama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde missmadame tarafından oluşturulan Sezeryan sonrası kanama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 842 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Sezeryan sonrası kanama
Konbuyu başlatan missmadame
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ela_1993

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Tüplerin bağlandı ya kuzum kaç çocuğun var birde eşinin izmasi falan gerekiyor mu tüp bağlatmak için
2 çocuğum var bi erkek bu da kız oldu. Eşimin imzasını aldılar. Bu hamileliğim baya zorladı ki doğumumda çok zor oldu yaşımda artık 34 oldu tekrar hamile kalmam sıkıntılı olurmuş doktorumla kararlaştırdık. Zaten 3. İstemedik hiç eşimle
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Defalarca soruyorlar zaten her muaneye de teyit aldılar bağlarken ameliyat anında yine sordular.

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
2 çocuğum var bi erkek bu da kız oldu. Eşimin imzasını aldılar. Bu hamileliğim baya zorladı ki doğumumda çok zor oldu yaşımda artık 34 oldu tekrar hamile kalmam sıkıntılı olurmuş doktorumla kararlaştırdık. Zaten 3. İstemedik hiç eşimle

Defalarca soruyorlar zaten her muaneye de teyit aldılar bağlarken ameliyat anında yine sordular.
Benm yaşımda 26 bende birinci evliligimde kızım var ikinci evligim bunda 1 buçuk yaşında kızım var 11 haftalık hamileyim eşim imza atmam diyor kesinlikle bende hamileligim zor geçiyor hepside sezeryan oldu daha hiç bir şekilde istemiyorum ama eşim illa olucak diyor bende bağlatmak istiyorum da o yüzden sordum acabw eş imzasına gerek var mı diye

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugun 12 gün oldu doğum yapalı. Ama dünden beri kanamam kesildi. Miyomum da alındı tüplerimde bağlandı. Sezeryan sonrası kanamanız ne zaman kesilmişti?
Benim baya uzun sürdü canım ilk hafta çok fazlaydı hasta bezi kullandım ama sonra kesik kesik geldi ve kırkım çıkana kadar devam etmişti canım hatta kırktan sonrada bı kaç gün yine lekelenme olmuştu

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Benm yaşımda 26 bende birinci evliligimde kızım var ikinci evligim bunda 1 buçuk yaşında kızım var 11 haftalık hamileyim eşim imza atmam diyor kesinlikle bende hamileligim zor geçiyor hepside sezeryan oldu daha hiç bir şekilde istemiyorum ama eşim illa olucak diyor bende bağlatmak istiyorum da o yüzden sordum acabw eş imzasına gerek var mı diye
Deri altı implant taktırırsın canım. Onda eşinin imzasına gerek yok

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Deri altı implant taktırırsın canım. Onda eşinin imzasına gerek yok
Deri altı implant onu duydum yeni birseymis galiba acaba ne kdar koruma özelliği var cnm yeter valla bu kdar çocuk ama adam istiyor o yüzden korunmayı pek yapmıyor iştiyorun ki olmasın hiç

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Deri altı implant onu duydum yeni birseymis galiba acaba ne kdar koruma özelliği var cnm yeter valla bu kdar çocuk ama adam istiyor o yüzden korunmayı pek yapmıyor iştiyorun ki olmasın hiç
Deri altı üç yıl koruyo canım daha yeni gelmiş Türkiye'ye o yüzden güvenemedim ya yoksa çok mantıklı bir korunma yöntemi

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Deri altı üç yıl koruyo canım daha yeni gelmiş Türkiye'ye o yüzden güvenemedim ya yoksa çok mantıklı bir korunma yöntemi
Bana bi tane kadın gösterdi kolunun içinde dokundum kürdan gibiydi. Kanamada olmuyormuş sadece ilk gün damla damla geliyormuş 3 yıl koruyormuş. Onunda kocası imza vermeyince gitmiş implant taktırmış. Dedim kanama olmayınca şişlik falan olmuyor mu yoo dedi. Eğer eşim imza vermeseydi bende yaptırcaktım

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Aynen mantıklı birşey iyice araştırılıp takılır aslında

Bnm kide asla vermem imza diyor bende iyice bir arastiriyim doktoruma da sorarım ona göre bende taktiriim ya
Bana bi tane kadın gösterdi kolunun içinde dokundum kürdan gibiydi. Kanamada olmuyormuş sadece ilk gün damla damla geliyormuş 3 yıl koruyormuş. Onunda kocası imza vermeyince gitmiş implant taktırmış. Dedim kanama olmayınca şişlik falan olmuyor mu yoo dedi. Eğer eşim imza vermeseydi bende yaptırcaktım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar