Sezeryan sonrası normal doğum

• Konbuyu başlatan Önem
  • Toplam 11 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Önem tarafından oluşturulan Sezeryan sonrası normal doğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,127 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan sonrası normal doğum
Konbuyu başlatan Önem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MrymCetinkaya
Ö

Önem

Guest
Sezeryan sonrası normal doğum yapan var mı
Benim ilk 42 haftalık sezeryan oldu. İkinci kez hamileyim bir aylık.Vajinal doğum oluyormuş araştırdım Olan varsa ne yapmam gerektiğini yazabilir mi

Ö

Önem

Guest
En az 3 sene geçmesi gerekiyor olmaz senin canım. 3 sene geçmesi durumunda bile herşeyin sıkıntısız geçerse ve drun onay verirse olunuyor senin daha çok yeni
Sağolun bakalım hayırlısı. Emzirmeyi ne zaman bıraksam. İnek sütü içmiyor Beni emiyor Gebeliğimin kaçıncı ayında anne sütünü bıraksak peynir ve inek sütünü sevemedi yavrum

M

Mammarouge

Guest
En az 3 sene geçmesi gerekiyor olmaz senin canım. 3 sene geçmesi durumunda bile herşeyin sıkıntısız geçerse ve drun onay verirse olunuyor senin daha çok yeni
Merve hanım 3 sene değil iki doğum arasında 24 ay süre yeterli uzmanı olmadığınız halde bu konuda neden hep yazanlara olmaz diye yorum yapıyorsunuz? Normal doğum olabildiği durumlarda herkesin hakkı. Bu konuda uzman drlar varken lütfen kendi olmaz fikirlerinizi kendinize saklayın. Aynı duruma kendinize koyun ve öyle düşünün ne hissedersiniz umut ettiğiniz bir konu hakkında desteklenmek mi yoksa hiçbir bilgisi olmayan birinin hevesinizi kirmasını mi?

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Merve hanım 3 sene değil iki doğum arasında 24 ay süre yeterli uzmanı olmadığınız halde bu konuda neden hep yazanlara olmaz diye yorum yapıyorsunuz? Normal doğum olabildiği durumlarda herkesin hakkı. Bu konuda uzman drlar varken lütfen kendi olmaz fikirlerinizi kendinize saklayın. Aynı duruma kendinize koyun ve öyle düşünün ne hissedersiniz umut ettiğiniz bir konu hakkında desteklenmek mi yoksa hiçbir bilgisi olmayan birinin hevesinizi kirmasını mi?
Ben kimseye bilmişlik uzmanlık taslamıyorum profesyonel fikir arıyorsanız yanlış yerdesiniz zaten bi dra fikir danışın kimsenin herşeyi çok biliyorum diye bi tavrı yok burada çok rahatsız oluyorsanız benim yorumlarımı okumaz yorum yapmaz hatta engellersiniz riskli bi durum olduğunu bildiğim için bildiğim kadar yorum yaptım sizi alakadar etmiyor yani
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kimin ne şekilde doğum yaptığı beni zaten alakadar etmiyor kimi kendi isteğiyle sezaryen oluyor git doğumunu savunmu diyeceksin onada mecburi olarak sezaryen olmuş insanda üzerinden adam akıllı süre geçmeden öyle bi riske girmeye değmez diyorum ben sadece çevrede ne örneklerini görüp duyduğumuz için asıl siz herkesin yorumuna fikir beyan edip laf sokma çabasına gireceğinize yazan kişiye kendi şahsi görüşünüzü belirtip susarsanız kimse kimseden rahatsız olmaz daha önce de denk geldi gördüm sizin yorumunuzu rahatsız olduğum halde bana olmadığı için yazılan kaile alıp cevaplama gereği duymadım tavsiyem konu muhatabı değilken her konuya müdahil olmayın. Kimse sizin burada küçük düşürme aşağılama çabanıza müsamaha göstermek zorunda değil
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağolun bakalım hayırlısı. Emzirmeyi ne zaman bıraksam. İnek sütü içmiyor Beni emiyor Gebeliğimin kaçıncı ayında anne sütünü bıraksak peynir ve inek sütünü sevemedi yavrum
Canım gebelik döneminde emzirme ile ilgili bilgim yok druna danış istersen ona göre bi yol çizersin. Normal yemek yemeye başlamadı mı? Çok zor oluyor sütten kesmek inek sütü de içmiyorsa zor olur senin için. Ben oğlan görmeden göğsüme çikolata sürüp kaka oldu demiştim öyle tiksindi bıraktı. Drunla görüş ne zaman bırak derse öyle dene istersen tiksinirse bi şekilde daha kolay olur bırakması

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar